12.11.2021
Телеканал NTD

Кількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осіб

Кількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осіб

Кількість смертей від коронавірусу в Індії перевищила 250 тисяч випадків. Країна майже щодня встановлює сумні рекорди..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Кількість смертей від коронавірусу в Індії перевищила 250 тисяч випадків.

Країна майже щодня встановлює сумні рекорди за добовими показниками перебігу епідемії. За добу від ковіду тут помирає близько чотирьох тисяч осіб. Виявляють майже 350 тисяч нових хворих.

Водночас експерти кажуть, що реальна кількість може бути в 5–10 разів більша. На думку провідного вірусолога країни, друга хвиля пандемії тут ще не досягла свого піку.

Померлих так багато, що крематорії не справляються. Деякі тіла спалюють на вулиці. Для цього використовують навіть автомобільні стоянки.

Також десятки тіл померлих вимиває на берег річки Ганг. У воду їх почали поміщати родичі, бо в низці міст закінчилися дрова для кремації.

Вірус також швидко поширюється в сільській місцевості, де лікарні зазвичай узагалі не пристосовані до лікування коронавірусних пацієнтів.

Експерти кажуть, що багато хто вмирає, так і не звернувшись до медиків. І навіть якщо лікар доступний, він не вкаже ковід причиною смерті, якщо небіжчик раніше не тестувався на коронавірус.

Багато індійців утратили роботу. Це вокзал у Бангалорі, технологічному центрі Індії. Тут ввели двотижневий локдаун. Робітники-мігранти намагаються виїхати додому.

[Абхушад, робітник із Біхару]:
«Через локдаун роботи немає. Компанія, де я працював, попросила нас роз’їхатися по домівках. Нам було складно знайти їжу, тому компанія попросила нас виїхати».

В Індії активно йде вакцинація, проте багато штатів повідомляють про нестачу препаратів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осібПівдень Європи закликає до більшої солідарності щодо проблеми нелегальної міграціїЗвіт МАГАТЕ: обсяги збагаченого урану в Ірані в 16 разів перевищують лімітЗагибель протестувальників у Колумбії: ЄС закликає сторони до стриманостіВійськовики М’янми відкрили вогонь під час похорону загиблого протестувальникаПісля виверження вулкана ООН евакуює персонал із конголезького міста ГомаОпитування: як карантин уплинув на жителів КиєваПівнічна Корея, імовірно, знову провела випробування балістичних ракет35 років від дня Чорнобильської катастрофи: потік туристів не зменшуєтьсяУ Мексиці школярі повертаються за парти на тлі ослаблення спалаху COVID-19