22.04.2021
Телеканал NTD

Кількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осіб

Кількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осіб

Кількість смертей від коронавірусу в Індії перевищила 250 тисяч випадків. Країна майже щодня встановлює сумні рекорди..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Кількість смертей від коронавірусу в Індії перевищила 250 тисяч випадків.

Країна майже щодня встановлює сумні рекорди за добовими показниками перебігу епідемії. За добу від ковіду тут помирає близько чотирьох тисяч осіб. Виявляють майже 350 тисяч нових хворих.

Водночас експерти кажуть, що реальна кількість може бути в 5–10 разів більша. На думку провідного вірусолога країни, друга хвиля пандемії тут ще не досягла свого піку.

Померлих так багато, що крематорії не справляються. Деякі тіла спалюють на вулиці. Для цього використовують навіть автомобільні стоянки.

Також десятки тіл померлих вимиває на берег річки Ганг. У воду їх почали поміщати родичі, бо в низці міст закінчилися дрова для кремації.

Вірус також швидко поширюється в сільській місцевості, де лікарні зазвичай узагалі не пристосовані до лікування коронавірусних пацієнтів.

Експерти кажуть, що багато хто вмирає, так і не звернувшись до медиків. І навіть якщо лікар доступний, він не вкаже ковід причиною смерті, якщо небіжчик раніше не тестувався на коронавірус.

Багато індійців утратили роботу. Це вокзал у Бангалорі, технологічному центрі Індії. Тут ввели двотижневий локдаун. Робітники-мігранти намагаються виїхати додому.

[Абхушад, робітник із Біхару]:
«Через локдаун роботи немає. Компанія, де я працював, попросила нас роз’їхатися по домівках. Нам було складно знайти їжу, тому компанія попросила нас виїхати».

В Індії активно йде вакцинація, проте багато штатів повідомляють про нестачу препаратів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осібГолосують у наметі: вибори в постраждалих від повені регіонах НімеччиниФранцуз оголосив голодовку через обов’язкову вакцинацію медиків і пожежниківІспанія намагається стримати найбільші в цьому році пожежіВ ЕС начал действовать цифровой сертификат вакцинацииПрезидент Тунісу звільнив прем’єра, зупинив роботу парламенту й пішов протестуватиЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливиНа Гаїті оголосили триденну жалобу за жертвами землетрусу«Талібан» захопив Афганістан57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до Європи