12.11.2021
Телеканал NTD

Вибух біля школи в Кабулі: кількість загиблих зросла до 58 осіб

Вибух біля школи в Кабулі: кількість загиблих зросла до 58 осіб

До 58 зросла кількість загиблих унаслідок вибуху біля школи в Кабулі. Ще 150 постраждалих перебувають у..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

До 58 зросла кількість загиблих унаслідок вибуху біля школи в Кабулі. Ще 150 постраждалих перебувають у лікарнях.

Вибух пролунав у суботу ввечері в шиїтському районі Дашт-е-Барчі, що на заході афганської столиці. Бомба вибухнула в автомобілі, начиненому артилерійськими мінами. Тоді школярі саме виходили з уроків. Більшість жертв — дівчата.

Родичі ховають загиблих.

[Гулам Хуссейн, дядько загиблої школярки]:
«Їй було 15 років, і вона вчилась у 8 класі. Вона була дуже старанною і ніколи не пропускала уроків. Учора її мама просила її не йти до школи, але вона сказала: «Ні, мамо, сьогодні я піду, а завтра ні». Це було правдою, сьогодні ми її ховаємо».

[Мохаммад Сарік, родич загиблого школяра]:
«Ми звертаємося до влади: ви повинні гарантувати мир і безпеку. І ми звертаємося до безсердечного ворога: досить насильства в Кабулі, прийміть мир і стабільність. Скільки ще нам ховати вбитих? Чиновники лише просять вибачити й висловлюють співчуття, але нам від цього не легше».

Відповідальність за вибух поки ніхто не взяв. «Талібан» сказав, що не причетний.

Цей шиїтський район часто атакують сунітські бойовики-ісламісти. Так, близько року тому тут було скоєно напад на лікарню. Тоді загинуло 24 людини, переважно жінки й діти.

Вибух пролунав за тиждень після того, як США та інші члени НАТО почали виводити з Афганістану свої війська. Ця місія має завершитися 11 вересня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вибух біля школи в Кабулі: кількість загиблих зросла до 58 осібБайден назвав убивства вірменів 1915 року геноцидомНова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжкоСотні новозеландців евакуювалися через повені в КентерберіЕксполіціянта Дерека Шовіна визнали винним у смерті Джорджа ФлойдаТрамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиНа Індію насувається циклон «Яас», евакуйовано понад 3,5 млн осібУ Польщі посилюють карантинні заходиТуреччина закривається на повний локдаунНа Індонезію налетів циклон «Сероя»: близько 100 загиблих