12.11.2021
Телеканал NTD

У Росії в одній зі шкіл сталася стрілянина: 9 загиблих

У Росії в одній зі шкіл сталася стрілянина: 9 загиблих

У вівторок уранці у столиці російської Республіки Татарстан — Казані в гімназії № 175 сталася стрілянина...

Дата завантаження: 2021-06-12

video

У вівторок уранці у столиці російської Республіки Татарстан — Казані в гімназії № 175 сталася стрілянина. Загинуло щонайменше 9 осіб, серед них сім учнів восьмого класу і дві вчительки.

21 постраждалого госпіталізували. Переважно це школярі.

Як кажуть очевидці, нападник почав стріляти, одразу ж як зайшов до гімназії через головний вхід. Його затримали. Ним виявився 19-річний Ільназ Галявієв, який раніше навчався в цій школі. Як повідомляють, у нього не склалися стосунки з вчителями та учнями. Автоматичну зброю на нього було зареєстровано офіційно.

Правоохоронці також затримали 41-річного чоловіка. Як припускають, він був спільником.

Під час атаки вчителі та учні намагалися якомога швидше покинути гімназію. Деякі вистрибували з вікон.

Мотиви злочину поки невідомі. Голова Татарстану Рустам Мінніханов повідомив, що в Казані введено режим контртерористичної операції. Він також зазначив, що заходи безпеки посилили в школах усієї Республіки.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Росії в одній зі шкіл сталася стрілянина: 9 загиблихШотландія на крок наблизилася до референдуму про незалежність від Великої БританіїЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантамиКліматичний саміт: країни обіцяють зменшити викиди CO2Ізраїль і ХАМАС уклали перемир’яПольща підходить до піка третьої хвилі пандеміїВід коронавірусу у світі вже померло понад 3 мільйони осібНайбільший трубопровід США вийшов із ладу через атаки хакерів DarkSideПівнічна Корея, імовірно, знову провела випробування балістичних ракетУ Шотландії після парламентських виборів може відбутися новий референдум про незалежність