12.10.2021
Телеканал NTD

Трамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильниками

Трамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильниками

45-й президент США Дональд Трамп запустив онлайн-платформу для публікацій в інтернеті. Там з'явився блог, де можна..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

45-й президент США Дональд Трамп запустив онлайн-платформу для публікацій в інтернеті. Там з’явився блог, де можна публікувати відео, повідомлення та фото, а ще ділитися ними у твіттері та фейсбуці.

Водночас у самих цих соціальних мережах сторінки Трампа, як і раніше, заблоковані. До того ж Фейсбук планує розглянути питання про те, щоб зробити цю заборону постійною.

Поки неясно, чи перетворять вебсайт на повноцінну соцмережу. Там неможливо створювати облікові записи користувачів чи відповідати на повідомлення Трампа. Поки експрезидент — його єдиний автор.

Фейсбук і Твіттер заблокували Дональда Трампа після інциденту 6 січня, коли група людей увірвалася до Капітолія. Тоді загинуло кілька людей. Водночас у своєму відеозверненні, опублікованому того дня, Трамп закликав своїх прихильників мирно розходитися по домах.

Після блокування Трамп у спілкуванні з людьми покладався на розсилку електронною поштою. У березні ж ексрадник його виборчої кампанії Корі Левандовські казав, що через три-чотири місяці Трамп запустить власну соціальну мережу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Трамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиУ Кабулі вибухнули бензовози — загинуло щонайменше 9 осібКліматичний саміт: країни обіцяють зменшити викиди CO2Аварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаСотні новозеландців евакуювалися через повені в КентерберіООН: у ДР Конго голодує кожен третійВід коронавірусу у світі вже померло понад 3 мільйони осібІзраїль і Сектор Гази обмінялися ракетними обстрілами після сутичок у ЄрусалиміУ Польщі посилюють карантинні заходиХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензину