20.12.2022
Телеканал NTD

Трамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильниками

Трамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильниками

45-й президент США Дональд Трамп запустив онлайн-платформу для публікацій в інтернеті. Там з'явився блог, де можна..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

45-й президент США Дональд Трамп запустив онлайн-платформу для публікацій в інтернеті. Там з’явився блог, де можна публікувати відео, повідомлення та фото, а ще ділитися ними у твіттері та фейсбуці.

Водночас у самих цих соціальних мережах сторінки Трампа, як і раніше, заблоковані. До того ж Фейсбук планує розглянути питання про те, щоб зробити цю заборону постійною.

Поки неясно, чи перетворять вебсайт на повноцінну соцмережу. Там неможливо створювати облікові записи користувачів чи відповідати на повідомлення Трампа. Поки експрезидент — його єдиний автор.

Фейсбук і Твіттер заблокували Дональда Трампа після інциденту 6 січня, коли група людей увірвалася до Капітолія. Тоді загинуло кілька людей. Водночас у своєму відеозверненні, опублікованому того дня, Трамп закликав своїх прихильників мирно розходитися по домах.

Після блокування Трамп у спілкуванні з людьми покладався на розсилку електронною поштою. У березні ж ексрадник його виборчої кампанії Корі Левандовські казав, що через три-чотири місяці Трамп запустить власну соціальну мережу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Трамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиАргентина на кілька годин стала найспекотнішим місцем планетиІнфляція в Туреччині — найвища в ЄвропіПовені та зсуви в Непалі: 77 загиблихКитай посварився з Литвою через ТайваньУ США найвища інфляція за 40 роківДональд Трамп запустить власну соцмережуМКС розслідує можливі злочини проти людяності у ВенесуеліУ Нігерії обвалилася багатоповерхівка — під завалами може бути до 100 будівельниківУ Казахстані не вщухають протести, що спалахнули через зростання цін на пальне