22.02.2021
Телеканал NTD

Три серця за 10 днів: банк органів у КНР викликає занепокоєння

Три серця за 10 днів: банк органів у КНР викликає занепокоєння

Три серця за 10 днів. Китаянці, якій потрібно було пересадити серце, орган знайшли неймовірно швидко. З..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Три серця за 10 днів. Китаянці, якій потрібно було пересадити серце, орган знайшли неймовірно швидко. З трьох підійшов лише один. Операцію провели в Ухані. Сунь Лінлін ― 24 роки. Вона жила в Японії. Дівчина страждала від рідкісного аутоімунного захворювання.

Посольство Китаю в Японії вже назвало операцію демонстрацією китайсько-японської дружби й співпраці.

Однак система добровільного донорства органів у Китаї не розвинена, а тому експерти шукають відповідь на запитання: як лікарня змогла так швидко знайти для Сунь одразу три серця.

[Норіморі Норума, представник організації «Зупинити медичний геноцид»]:
«Щодо цієї операції, то хто пожертвував ці органи? Цього ніхто не каже».

У червні 2019 року незалежний трибунал у Лондоні дійшов висновку, що китайська влада використовує органи в’язнів сумління. Здебільшого прихильників Фалуньгун. Людей, які займаються цією духовно-оздоровчою практикою, комуністичний режим репресує ось уже понад 20 років.

Нещодавно Всесвітня організація розслідування злочинів щодо Фалуньгун провела ще одне розслідування. Під час нього лікар, який працює у військовому госпіталі, зізнався, що вони беруть високоякісні органи в ще живих молодих людей. Він також запропонував співробітникові організації, що назвався родичем пацієнтки, якій потрібна трансплантація, можливість побачити донора органів.

Торік китайські державні ЗМІ повідомляли, що Ухань посідає провідні позиції у сфері трансплантології. Деякі лікарні проводять операції з пересадження органів щодня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Три серця за 10 днів: банк органів у КНР викликає занепокоєння«У нас більше немає виборів»: гонконжці — про виборчу реформуСпівробітник ВООЗ: Китай відмовився надавати дані про ранні випадки захворювання на COVID-19Голова МЗС Великої Британії закликав ООН відправити експертів до СіньцзянюТворець статуї Трампа в позі лотоса сподівається, що експрезидент почне медитуватиПродемократичних активістів повернули з материкового Китаю до Гонконгу, де їм висунуть нові звинуваченняПекін ще більше обмежив вплив демократичної опозиції ГонконгуГонконжці емігрують до Великої Британії разом зі своїми домашніми улюбленцямиЩе один округ у США ухвалив резолюцію із засудженням насильницького вирізання органів у Китаї