21.11.2021
Телеканал NTD

У китайському Шеньчжені масово тестують на COVID-19 через новий спалах

У китайському Шеньчжені масово тестують на COVID-19 через новий спалах

У китайському місті Шеньчжень, який межує з Гонконгом, почали масово тестувати місцевих жителів на коронавірус. Тут..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

У китайському місті Шеньчжень, який межує з Гонконгом, почали масово тестувати місцевих жителів на коронавірус. Тут зафіксували новий спалах COVID-19, пошук джерела якого веде до одного із супермаркетів.

Усе почалося з того, що позитивні тести виявили в трьох співробітників мережі магазинів, що належать компанії Alibaba Group.

Тепер найперше тести мусять здати всі співробітники магазину, люди, які живуть поруч, а також усі, хто останнім часом відвідував супермаркет.

Торговий центр, де розташований магазин, уже закрили. Там чергує поліція. Водночас влада провінції Гуандун розгорнула тестування в усіх 36 магазинах мережі в регіоні. Також перевірятимуть працівників складів і фабрик, що постачають продукцію до супермаркетів.

Згідно з офіційними даними, у Китаї 17 серпня зареєстрували 22 нових випадки COVID-19. Однак уряди багатьох країн, а також наглядові організації ставлять під сумнів такі цифри. Вони вважають, що дані в КНР значно занижують, і хворих там, імовірно, набагато більше.
Коротке посилання на цю сторінку:

У китайському Шеньчжені масово тестують на COVID-19 через новий спалахПродемократичних активістів повернули з материкового Китаю до Гонконгу, де їм висунуть нові звинуваченняДержсекретар США назвав політику Китаю в регіоні Сіньцзян геноцидом«У нас більше немає виборів»: гонконжці — про виборчу реформуСпівробітник ВООЗ: Китай відмовився надавати дані про ранні випадки захворювання на COVID-19Гонконжці можуть подавати на візу, яка потім дасть їм змогу стати британськими громадянамиГонконжці емігрують до Великої Британії разом зі своїми домашніми улюбленцямиГолова МЗС Великої Британії закликав ООН відправити експертів до СіньцзянюЄС і Велика Британія наклали на окремих громадян КНР санкції за злочини в регіоні Сіньцзян