25.05.2024
Телеканал NTD

Раніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціон

Раніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціон

Раніше втрачену 12-струнну акустичну гітару Джона Леннона виставлять на аукціон. Недавно її знайшли на горищі будинку..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Раніше втрачену 12-струнну акустичну гітару Джона Леннона виставлять на аукціон. Недавно її знайшли на горищі будинку у Великій Британії.

Аукціон пройде в травні й називатиметься «Музичні легенди». Вартість гітари, як очікують, може сягнути 800 тисяч доларів. Вона звучить в альбомі The Beatles 1965 року під назвою «Help!».

Про інструмент аукціоністам повідомив син нинішніх власників гітари. Він знайшов раритет на горищі під час переїзду.

Працівники американської аукціонної компанії вирушили до Великої Британії, щоб підтвердити справжність гітари. Вони знайшли її оригінальний футляр Maton австралійського виробництва.

За словами співзасновника аукціонної компанії, власники думали, що втратили інструмент.

Уважають, що гітара їм дісталася від британського музиканта Гордона Воллера — учасника попдуету 60-х «Пітер і Гордон».

[Мартін Нолан, співзасновник аукціонної компанії]:

«Гордону подарував її Джон Леннон. Потім Гордон подарував її турменеджеру. І всі ці роки гітара була в нього».

Аукціон відбудеться 29 травня в Нью-Йорку. А до кінця квітня вона стоятиме у вітрині кафе в Лондоні.

На травневому аукціоні також виставлять пам’ятні речі Емі Вайнхаус, Тіни Тернер та Майкла Джексона, а ще — рокерів Адама Клейтона з U2 та Фредді Мерк’юрі з Queen.

Зазначимо, що музичні інструменти гурту «Бітлз» раніше продавали на аукціонах за великі гроші. Так, 2015 року гітару, украдену в Леннона в 60-х роках, продали на аукціоні в Каліфорнії за 2 мільйони 410 тисяч доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Раніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціонКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалюВогняноволосі жінки незвичайної краси: виставка прерафаелітів відкрилася в ІталіїФестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в ЛондоніНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниЗаповзятливі австралійці створюють приватні парки для вигулу собакВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніНезвичайна інсталяція: відеопортал зв’язав Нью-Йорк із ДубліномМодниці привабили увагу на Чемпіонаті світу з кінних перегонів у ДубаїЕксклюзивні й дорогі: глобуси, як і раніше, потрібні покупцям

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: