Виборчий штаб Дональда Трампа й далі подає судові позови в ключових штатах, намагаючись зупинити сертифікацію результатів, а також домагаючись перевірки висланих поштою бюлетенів і розслідування інших можливих фальсифікацій.
Суд у Пенсільванії заборонив чиновникам штату сертифікувати результати президентських виборів 2020 року до наступного засідання, яке запланували на п’ятницю.
Цей самий суд наразі розглядає судовий позов виборчого штабу Трампа. У ньому стверджується, що ухвалена перед виборами чиновниками штату постанова, яка дозволила приймати вислані поштою бюлетені ще впродовж трьох днів після голосування, порушує конституцію США.
У Вісконсині приватна юридична фірма, яка захищає інтереси громадян, подала позов до Верховного суду штату. У ньому йдеться, що є свідчення про 144 тисячі потенційно фальшивих бюлетенів. На думку заявників, цього більш ніж достатньо, щоб поставити під сумнів результати голосування в цьому штаті. Байден лідирує у Вісконсині з відривом від Трампа всього приблизно 20 тисяч голосів.
Кілька днів тому штаб Трампа подав запит на частковий перерахунок голосів у Вісконсині. Він має завершитися до 1 грудня.
У штаті Невада також подано кілька судових позовів, які підіймаються вгору судовими інстанціями. Однак попри це Верховний суд штату вирішив сертифікувати результати виборів у Неваді. Він затвердив перемогу Джо Байдена, який відірвався від Трампа на 33 тисячі голосів.
Тим часом у судових позовах, поданих у штаті, ідеться про масштабні фальсифікації. Відповідно до одного зі свідчень, приблизно 15 тисяч осіб, які проголосували в Неваді, також віддали свої голоси в інших штатах.
У Джорджії на запит виборчого штабу Трампа триває другий перерахунок голосів. Водночас за інформацією організації, яка аналізує дані щодо голосування в штаті, тисячі людей віддали свої голоси, використовуючи адреси поштових служб і комерційних організацій.
Однак відповідно до закону штату, у бюлетені має бути вказана фактична адреса проживання людини. Закон також говорить, що той, хто свідомо надає неправдиву інформацію, постане перед судом. Максимальне покарання за такий злочин — до 10 років в’язниці чи штраф до 100 тисяч доларів.
Коротке посилання на цю сторінку: