06.01.2021
Телеканал NTD

Сотні тисяч прихильників Трампа пройшли маршем вулицями Вашингтона

Сотні тисяч прихильників Трампа пройшли маршем вулицями Вашингтона

Слідом за маршами в різних штатах США минулих вихідних прихильники Дональда Трампа провели масштабні заходи в..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Слідом за маршами в різних штатах США минулих вихідних прихильники Дональда Трампа провели масштабні заходи в столиці — у Вашингтоні.

Сотні тисяч людей пройшли вулицями міста, закликаючи до чесних виборів і до розслідування всіх звинувачень у фальсифікаціях і махінаціях до того, як буде оголошено переможця.

Тоді як великі американські ЗМІ вже стали на бік Джо Байдена й назвали його обраним президентом США, учасники маршу кажуть, що вибори ще далекі від завершення.

[учасниця маршу]:
«Ми приїхали з Аризони, ми були спостерігачами на виборах в окрузі Марікопа. І я бачила, що показники там змінювалися дуже дивним і загадковим чином. Це ще не кінець. Ми навіть близько до нього не підійшли. Ті, хто каже, що все вже закінчено, вам брешуть. Остаточні результати ще не оголосили, обраного президента ще немає. Це все брехня».

Виборчий штаб Дональда Трампа подав до суду в низці штатів, домагаючись, щоб не враховували бюлетені, які прийшли пізніше за визначений термін. Штаб ще намагається скорегувати результати, враховуючи всі свідчення про недопуск спостерігачів від республіканців до підрахунку й про використання програмних інструментів для махінацій із голосами.

[учасник маршу]:
«Ми більше не контролюємо свою власну долю. Байден і всі великі ЗМІ замішані в масштабній корупції. Коли я кажу «всі», то це буквально всі… ABC, NBC, CBS — вони всі йдуть одним строєм. Якщо вони не дають нам змоги дізнатися правдиву інформацію про те, за кого ми голосуємо, то ми виступимо проти цього тотального придушення».

Водночас надходять повідомлення про насильство, яке спалахнуло після того, як на учасників маршу напала агресивно налаштована молодь. Як припускають, це члени організацій «Антифа» й «Black Lives Matter». У зв’язку із сутичками десятки людей було заарештовано.

Дональд Трамп у твіттері написав, що поліція прибула на місце занадто пізно й що мер погано виконує свою роботу щодо захисту громадян.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сотні тисяч прихильників Трампа пройшли маршем вулицями ВашингтонаДля допомоги Ємену ООН зібрала тільки половину потрібної сумиООН закликала 57 країн повернути на батьківщину жінок і дітей із таборів у СиріїУ Великій Британії виявили новий різновид коронавірусуУ сенаті США почалися слухання щодо імпічменту ТрампаУ Гватемалі сталися сутички між силами безпеки та мігрантами з каравануВелика Британія і ЄС затвердили торгову угоду за 7 днів до дедлайнуПоліція висунула проти Аун Сан Су Чжі нові звинуваченняЗсув на копальні в Індонезії: десятки людей під заваламиОпозиція, ЄС і США не визнають результатів парламентських виборів у Венесуелі