25.12.2024
Телеканал NTD

Ще одного імовірного китайського шпигуна заарештували в Німеччині

Ще одного імовірного китайського шпигуна заарештували в Німеччині

Німецька поліція арештувала помічника члена Європарламенту від партії «Альтернатива для Німеччини». Його підозрюють у шпигунстві на..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Німецька поліція арештувала помічника члена Європарламенту від партії «Альтернатива для Німеччини». Його підозрюють у шпигунстві на користь Китаю.

Прокуратура звинувачує його в переданні китайській розвідці інформації про дискусії в законодавчому органі Євросоюзу.

Те, що арештований був помічником Максиміліана Кра, головного кандидата від АдН на червневих виборах до асамблеї, указано на його сайті.

Кра сказав, що дізнався про арешт із медіа.

Зі слів прокурорів, помічник Кра також шпигував за представниками китайської опозиції в Німеччині. Його арештували в Дрездені в понеділок.

Міністр внутрішніх справ Німеччини назвав справу «дуже серйозною» і заявив, що, якщо звинувачення буде доведено, «цей інцидент буде розцінено, як напад на демократію в Європі».

Представник міністерства закордонних справ Китаю на брифінгу заявив, що повідомлення про китайське шпигунство в Європі — це «галас, призначений для дискредитації та придушення Китаю».

Останніми місяцями побоювання щодо імовірного китайського шпигунства зростають у всій Західній Європі.

Днями трьох громадян Німеччини арештували за підозрою в переданні КНР технологій військового призначення. У Великій Британії двох чоловіків теж звинуватили в шпигунстві на користь Китаю. Повідомляли, що один із них працював на відомого депутата від керівної Консервативної партії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ще одного імовірного китайського шпигуна заарештували в НімеччиніУ центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантівБіля парламенту Грузії розганяють демонстрантів, поки всередині обговорюють закон про іноагентівПідтверджено загибель президента Ірану Ібрагіма Раїсі137 осіб загинуло й понад 180 постраждало внаслідок теракту в «Крокус Сіті Холі» у РосіїПеребіжчики з КНДР розповіли свої історії на засіданні ООНДональд Трамп обійшов Ніккі Гейлі в її рідному штаті Південна КаролінаСкандал із зараженою кров’ю: Ріші Сунак назвав це «ганьбою для країни»РБ ООН ухвалила резолюцію, у якій закликала негайно припинити вогонь у Секторі ГазиАвстралія підтвердила загибель волонтера в Секторі Гази та зажадала від Ізраїлю відповідей

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: