22.02.2021
Телеканал NTD

Наслідки «Ети»: вулиці міст Мексики перетворилися на річки

Наслідки «Ети»: вулиці міст Мексики перетворилися на річки

Це столиця мексиканського штату Табаско — місто Вільяермоса. Зараз воно більше нагадує Венецію — місцеві вулиці..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Це столиця мексиканського штату Табаско — місто Вільяермоса. Зараз воно більше нагадує Венецію — місцеві вулиці перетворилися на канали з водою. Це наслідки шторму «Ета». Постраждали й інші міста регіону.

[місцева жителька]:
«Усе це звалилося на нашу голову, і що тепер? Ми хочемо допомоги від влади. Побачимо, чи вона допоможе. У нас залишилися лише кури. І ще порося. Ось і вся наша їжа, більше нічого немає».

Негода вирувала в регіоні минулих вихідних, і спричинені зливами повені все ще не відступають.

Влада організувала евакуаційні центри, але не всі погоджуються туди йти.

[місцевий житель]:
«Навіщо мені в евакуаційний центр? Щоб заразитися коронавірусом? Вони цього не враховують. Для нас це не варіант. Багато сусідів розмістилося в родичів. А такі, як ми, кому нікуди йти, змушені лишатися тут в умовах негоди».

А це роздача продовольчої допомоги. Не мати їжі страшніше, ніж ризикувати заразитися коронавірусом.

[місцева жителька]:
«Ми чекаємо в черзі. Є безвідповідальні люди, які лізуть уперед. А ми стоїмо тут. Я намагалася пояснити, що має бути якийсь лад. Це складно. І не забуваймо, що тут ковід, і ніхто не тримає дистанції».

«Ета» — 28-й за рахунком шторм з ім’ям в Атлантиці цього року. У різних країнах він забрав життя щонайменше 150 осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Наслідки «Ети»: вулиці міст Мексики перетворилися на річкиВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонамиПольща підходить до піка третьої хвилі пандеміїМАГАТЕ підтвердило, що Іран почав виробляти металевий уранЧлен партії Аун Сан Су Чжі помер в ув’язненніДерждепартамент США додав до «чорного списку» двох іранських чиновниківПівніч Болівії затопило — людей евакуюютьІзраїль і Косово встановили дипломатичні відносиниПоліція висунула проти Аун Сан Су Чжі нові звинуваченняУ сенаті США почалися слухання щодо імпічменту Трампа