25.12.2024
Телеканал NTD

Громадяни М’янми тисячами втікають до Таїланду через посилення бойових дій

Громадяни М'янми тисячами втікають до Таїланду через посилення бойових дій

Громадяни М'янми стоять у черзі на прикордонному переході, щоб утекти до Таїланду. Раніше стратегічно важливе місто..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Громадяни М’янми стоять у черзі на прикордонному переході, щоб утекти до Таїланду. Раніше стратегічно важливе місто М’яваді захопили повстанці, що борються з військовою хунтою, яка панує в М’янмі. Вони відтіснили близько 200 урядових солдатів до мосту, що сполучає прикордонне місто з Таїландом.

Оскільки бойові дії посилилися, на початку минулого тижня кількість утікачів подвоїлася. Наразі кордон перетинає коло 4000 м’янмарців щодня.

На заході Таїланду на єдиному прикордонному переході, який повністю функціонує, багато втікачів із М’янми кажуть, що пішли з дому, оскільки бояться за своє життя.

[утікачка з М’янми]:

«Хунта здійснювала авіаудари. Я не могла спати вдома, тому сховалась у храмі. Я боюся. По цей бік кордону я почуваюся в більшій безпеці».

[утікачка з М’янми]:

«Ми із сином прийшли сюди першими. Мій чоловік прийде пізніше. Таїланд вони бомбити не можуть».

Військова хунта М’янми захопила владу у 2021 році, здійснивши державний переворот. З нею в районі місті М’яваді бореться Каренський національний союз. Це етнічне збройне угруповання повідомило, що розбило 275-й батальйон, який був у місті головною військовою силою.

Міністр закордонних справ Таїланду оголосив, що відвідає тайське місто, яке розташоване одразу через річку від М’яваді, щоб оцінити ситуацію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Громадяни М’янми тисячами втікають до Таїланду через посилення бойових дійКонгрес США ухвалив закон, який може заборонити тіктокПожежа в будівлі старої фондової біржі Копенгагена нагадала трагедію з Нотр-ДамомПівденнокорейці стають у черги за дешевою цибулею на тлі зростання цінРіші Сунак призначив дату дострокових загальнонаціональних виборівМігранти в американському штаті Аризона можуть опинитися на вулиці через відсутність фінансуванняІзраїль обіцяє, що гумдопомога не дістанеться ХАМАСуГодинник Rolex, золото та діаманти: президента Перу звинувачують у розкраданніУ Південній Кореї лікарів-протестувальників збираються віддати під судУ Балтіморі відбуксирували вантажне судно, що зруйнувало міст

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: