02.10.2021
Телеканал NTD

Вакуумний поїзд Hyperloop Ілона Маска вперше випробували з пасажирами

Вакуумний поїзд Hyperloop Ілона Маска вперше випробували з пасажирами

Ці два пасажири вже скоро першими проїдуться на вакуумному поїзді Hyperloop компанії Ілона Маска. Випробування проходять..

Дата завантаження: 2021-03-02

video

Ці два пасажири вже скоро першими проїдуться на вакуумному поїзді Hyperloop компанії Ілона Маска. Випробування проходять на тестувальному полігоні в Лас-Вегасі, де проклали трасу завдовжки пів кілометра.

Швидкість цих вакуумних поїздів у майбутньому буде як у літака. Й ось перший тестовий проїзд пасажирів почався.

У кріслах сидить співзасновник стартапу Джош Гігель і працівниця компанії Сара Лучіан. Двомісну капсулу побудували саме для цього випробування. Вона розігналася до 172 кілометрів за годину.

[Сара Лучіан, учасниця випробування]:
«У мене все чудово!»

[Джош Гігель, учасник випробування]:
«Дивовижно».

Як очікується, серійні капсули вміщатимуть до 28 пасажирів.

Варто зазначити, що проект будівництва трас для вакуумних поїздів поки не реалізовано. Однак Ілон Маск домагається на це дозволу в різних країнах світу.

Ще один тестовий полігон побудовано в американському місті Готорн. Там довжина траси становить півтора кілометра.

Якщо такі поїзди успішно пройдуть тестування й матимуть усі дозволи, то перевозитимуть пасажирів зі швидкістю понад 1200 кілометрів за годину.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вакуумний поїзд Hyperloop Ілона Маска вперше випробували з пасажирамиУ Японії випустили окуляри, що визначають тон шкіри обличчяУ Франції тестують пристрій, який дає змогу зробити тест на COVID-19 удомаНовинки GM на CES-2021: електропікап Hummer і футуристичний Cadillac LyriqЯк інженери Boston Dynamics «навчили» роботів красиво танцюватиРідкісне дерево віком 20 млн років знайшли на ЛесбосіУ Помпеях знайшли давній вуличний ресторан із фрескамиДавня мушля виявилася музичним інструментомФотопастки у гватемальських джунглях зняли життя ягуарівПрибирання й пісні: робот розважає медиків і пацієнтів лікарні в Мюнхені