22.02.2021
Телеканал NTD

В Австралії намагаються врятувати від зникнення коал

В Австралії намагаються врятувати від зникнення коал

Волонтерка Трейсі, що з організації порятунку диких тварин, доглядає за двома рідкісними дитинчатами коали та їхньою..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Волонтерка Трейсі, що з організації порятунку диких тварин, доглядає за двома рідкісними дитинчатами коали та їхньою мамою. Тварин довелося виловити, бо там, де вони мешкали, почали ставити нові житлові будинки.

[Трейсі, волонтерка]:
«Через будівництво коали зникають. У цьому районі, який є їхнім основним місцем проживання, стало більше машин. Люди переїжджають до нових будинків і заводять собак. Почастішали напади собак. Нам потрібні якісь обмеження, щоб у цих місцях нічого не будували».

Як показують дослідження, у нещодавніх лісових пожежах, які охопили майже всю Австралію, загинуло коло 10 % усієї популяції коал.

[Келлі Лей, директор природоохоронної організації]:
«Популяції коал зменшуються вже багато років. І це дуже непокоїть. На охоронюваних територіях ситуація ліпша. Там популяції стабільні. І головна загроза для них — це пожежі. Упродовж кількох років ми розуміли, що це загроза. Але таких пожеж, як минулого літа, ми й уявити не могли».

Однак ще до лиха ці тварини зникали через інші причини. Одна з основних — діяльність людини.

Коали майже все життя проводять на евкаліптових деревах. Дослідження показують, що в найгустонаселенішому штаті — Новий Південний Уельс вони можуть зникнути вже до 2050 року.

[Келлі Лей, директор природоохоронної організації]:
«Ми говоримо про види, які існують мільйони років. Вимерти — не найліпший для них варіант. Якщо ви хочете зупинити динаміку, то це забере дуже багато часу. За одну ніч цього не зробити. Тож до цього треба поставитися дуже серйозно».

Природоохоронні організації зараз відстежують переміщення цих тварин і шукають їхні основні місця проживання. Для цього також використовують тренованих собак.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Австралії намагаються врятувати від зникнення коалГості Олімпіади в Токіо проведуть карантин у крихітних номерах готелюПродаж бджіл у Нью-Йорку — прибутковий бізнесУгорці спалюють сміття, щоб опалювати будинкиМолоді американці їдуть із великих міст заради просторих будинків у глибинціЮні австралійці з проблемних сімей навчаються на будівельниківПісля трьох днів погромів у Нідерландах відновили порядокООН: майже мільйон людей голодує в МозамбікуВ Естонії нарощують виробництво соломинок для коктейлів з очеретуІндієць заснував першу у світі безплатну лікарню для дерев