04.07.2021
Телеканал NTD

Звільнений малайзійський пілот перекваліфікувався на кухаря

Звільнений малайзійський пілот перекваліфікувався на кухаря

Фінальні приготування перед відкриттям вуличного кафе. Тільки-но розставили столики й кухню, а вже надходять перші замовлення...

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Фінальні приготування перед відкриттям вуличного кафе. Тільки-но розставили столики й кухню, а вже надходять перші замовлення.

Цей заклад малайзійської столиці по-своєму унікальний, адже відкрив його колишній пілот, який утратив роботу через пандемію коронавірусу.

Епідемія боляче вдарила по індустрії авіаперевезень. Коли Азріна Мохамада Зававі скоротили, він не похнюпив носа, а перекваліфікувався.

Тепер в уніформі пілота продає локшину й супи.

[Азрін Мохамад Зававі, колишній пілот]:
«Мене звільнили з роботи 30 жовтня. Маю 20 років досвіду роботи пілотом. А кафе «Кептен Корнер» розпочало роботу 23 жовтня. Ми придумали його з дружиною Латун Норхаяті. Ідея виникла, коли мені сказали, що я, можливо, утрачу роботу».

Разом з Азріном з авіакомпанії звільнили ще приблизно 2200 його колег.

Утім, він сподівається, що, коли пандемія закінчиться, він знову зможе повернутися за штурвал літака.

[Азрін Мохамад Зававі, колишній пілот]:
«Сподіваюся, що пандемія закінчиться, а мій заклад буде успішним. Надіюся, що повернуся до польотів і знову стану пілотом».

Відвідувачам тутешня їжа смакує.

[відвідувачка]:
«Я дізналася про це в соцмережах, тому після роботи прийшла сюди. Ми вирішили спробувати локшину Лакса й карі. Дуже смачно. Усім варто прийти й покуштувати».

[відвідувачка]:
«Ми щойно з офісу. Вирішили прийти й підтримати пілота. Ось чому ми тут».

А Азрін каже, що, навіть якщо він повернеться в авіацію, закривати своє кафе не планує.
Коротке посилання на цю сторінку:

Звільнений малайзійський пілот перекваліфікувався на кухаряВ Австралії поруч із будинком для людей похилого віку з’явився дитячий центрМодний аксесуар року: якими були маски для обличчяПара молодят проводить медовий місяць, доглядаючи за вівцямиУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїУ Євросоюзі почалася вакцинація проти COVID-19В Австралії аутистам допомагають влаштуватися на роботуВелика Британія закликала людей з алергією відмовитися від вакцини Pfizer-BioNTechУсамітнене Різдво: на австралійському пляжі «Бонді» незвично тихоУ Києві відкрили навчальний центр безпеки життєдіяльності