25.10.2024
Телеканал NTD

Шістьох арештовано й трьох розшукують у справі про найбільше в історії Канади викрадення золота

Шістьох арештовано й трьох розшукують у справі про найбільше в історії Канади викрадення золота

У Канаді розшукують трьох злочинців через найбільше викрадення золота в історії країни. Про це заявила влада...

Дата завантаження: 2024-05-25

video

У Канаді розшукують трьох злочинців через найбільше викрадення золота в історії країни. Про це заявила влада. Шістьох уже арештували.

6600 злитків золота вкрали зі складу канадської авіакомпанії ще торік. Для цього використали п’ятитонну вантажівку. Раніше золото та іноземну валюту на 16 мільйонів доларів доставили до Торонто з Цюриха літаком.

Злодії отримали цінності, показавши працівникам авіакомпанії підроблений рахунок за вантажне авіаперевезення. Вони склали золото та валюту на навантажувач і поїхали.

Поліція Онтаріо назвала імена дев’яти підозрюваних і повідомила, що їм висунуто дев’ятнадцять звинувачень. Принаймні двоє працювали в авіакомпанії.

П’ятьох підозрюваних арештували в Канаді та звільнили під заставу. А одного схопили в американському штаті Пенсільванія, застосовуючи зброю. Він зараз під вартою у США.

Під час обшуків поліція виявила приблизно кілограм золота й близько 230 тисяч доларів. Також знайшли 65 одиниць вогнепальної зброї, яку, як припускають, купили на вкрадені гроші.

Після викрадення американська компанія, яку для охорони цінностей найняв швейцарський банк та компанія з перероблення дорогоцінних металів, подала до суду на канадську авіакомпанію за недбальство. Адже та відповідала за збереження золота під час транспортування із Цюриха до Торонто.
Коротке посилання на цю сторінку:

Шістьох арештовано й трьох розшукують у справі про найбільше в історії Канади викрадення золотаЧерез війну в Секторі Гази Ізраїль утратив тисячі палестинських робітниківПеребіжчики з КНДР розповіли свої історії на засіданні ООНВикинутому в пустелі Атакама одягу дають друге життяЗруйнований міст у Балтіморі: кадри через 10 днів після аваріїНирки — у центрі нової кризи в НепаліООН: п’ять країн допоможуть Гаїті в боротьбі з озброєними бандамиЇдять котів та листя: жителям Судану загрожує голод через війнуСрібна шахта відродила занепале боснійське містоТемпи зменшення площі тропічних лісів у світі 2023 року сповільнилися

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: