22.03.2021
Телеканал NTD

Європарламент і країни ЄС затвердили деталі бюджету на період з 2021 по 2027 рік

Європарламент і країни ЄС затвердили деталі бюджету на період з 2021 по 2027 рік

Учасники переговорів від Європарламенту та урядів країн ЄС затвердили деталі бюджету блоку на період з 2021..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Учасники переговорів від Європарламенту та урядів країн ЄС затвердили деталі бюджету блоку на період з 2021 по 2027 рік. Це важливий крок, який допоможе активувати план допомоги обсягом 1,8 трильйона євро. Він має зробити економіку ЄС більш «зеленою» і ще більше перевести її в цифровий формат.

Згідно з угодою, витрати ЄС на охорону здоров’я, освіту та безпеку буде значно збільшено, якщо порівняти з тим, що планували виділити цього літа.

[Йоган ван Овертвельдт, голова парламентського комітету ЄС з питань бюджету]:
«Ми додатково забезпечили 16 мільярдів євро до того пакету, який країни-члени затвердили в липні».

Також було встановлено нові цільові надходження до скарбниці ЄС, щоби блок міг виділити 750 мільярдів євро на відновлення після пандемії COVID-19.

Одна з учасниць парламентських переговорів заявила, що якщо ЄС матиме власні ресурси, лідери Європейського Союзу менше сперечатимуться про внесок своїх країн до європейського бюджету.

[Валері Ає, член Європарламенту]:
«Ми зможемо справді сконцентруватися на майбутньому Європейського Союзу, на будівництві майбутнього Європейського Союзу, а також на цілях, амбіціях і проектах, які маємо для ЄС».

Переговори тривали майже чотири місяці. Тепер бюджет повинні офіційно схвалити уряди ЄС та національні парламенти. Також держави-члени мають підтримати документ одноголосно.

Якщо уряди й парламенти ратифікують бюджет, то вже в другій половині наступного року почнуть надходити необхідні кошти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Європарламент і країни ЄС затвердили деталі бюджету на період з 2021 по 2027 рікСОТ переглянула прогноз темпів зростання світової торгівлі товарами на 2021 рікЛіванцям загрожує дефіцит харчів через падіння курсу фунтаУ Венесуелі випустили найбільшу банкноту номіналом 1 млн боліварівМВФ оновив прогноз економічного зростання на 2021 рікАфганська дизайнерка здійснила свою мрію завдяки онлайн-ринкуУ Франції студенти скаржаться на ізоляцію і брак роботи12-річний інвестор із Південної Кореї заробляє на купівлі акцій