Захисний одяг і маски стали невіддільною частиною уніформи медиків. Але в такому вбранні не дуже комфортно. До того ж це не завжди забезпечує максимальний захист.
Троє в’єтнамських школярів розробили шолом, що з’єднаний із респіратором. І він не лише захищає від вірусів, але й дає змогу медпрацівникам дозволити собі більше, ніж у звичайній масці.
У шолом вшита рукавичка, за допомогою якої можна, наприклад, витерти піт із лиця чи почухати ніс. Угорі також є захищені отвори, через які можна почухати голову, якщо шолом почне тиснути чи натирати.
[Чан Нгуєн Кхань Ан, розробниця шолома]:
«Головна відмінність цього шолома — отвір із рукавичкою. Його можна використовувати, щоб безпечно взаємодіяти зі своїм обличчям. <…> Ми також розмістили всередині контейнер із їжею. Це теж виділяє наш винахід поміж інших, бо, використовуючи рукавичку, можна перекусити й дістати достатню кількість енергії».
До такого шолома також кріпиться трубка, через яку надходить очищене повітря, що запобігає зараженню.
[Нгуєн Дінь Нам, керівник проекту]:
«Відмінність цього шолома (від масок для обличчя) в тому, що він запобігає зараженню вірусом й захищає людину. Тобто, коли люди з групи високого ризику надінуть цей шолом, вони почуватимуться в безпеці, і вони справді будуть у безпеці».
Коштує такий пристрій близько 300 доларів.
Коротке посилання на цю сторінку: