02.09.2021
Телеканал NTD

Японський стартап уперше випробував літальне авто з людиною на борту

Японський стартап уперше випробував літальне авто з людиною на борту

Японська компанія SkyDrive уперше публічно випробувала літальне авто з пілотом на борту. Тестування пройшло на огородженому..

Дата завантаження: 2021-03-02

video

Японська компанія SkyDrive уперше публічно випробувала літальне авто з пілотом на борту. Тестування пройшло на огородженому майданчику в Токіо.

Апарат, схожий на дрон, злітає вертикально. Він підіймається приблизно на два метри, робить коло й сідає.

Політ тривав чотири хвилини.

[Томохіро Фукудзава, президент компанії SkyDrive]:
«Наш автомобіль унікальний своїм невеликим розміром. Він може злітати з маленького майданчика, наприклад зі стоянки біля магазину. Ми прагнемо створити світ, у якому люди зможуть щодня літати по небу».

Цей проект розпочав кілька років тому японський стартап Cartivator. Розроблення літальних авто фінансово підтримала Toyota та група її компаній. Уряд сподівався, що такий апарат запалить олімпійський вогонь на літніх Іграх 2020 року в Токіо.

[Томохіро Фукудзава, президент компанії SkyDrive]:
«Рівень безпеки першої машини був низьким, але, створюючи літальне авто з місцем для пасажира, ми його підвищили. Наприклад, апарат і далі літатиме, навіть якщо відмовить один пропелер чи двигун».

Цей прототип має замість коліс полози, але розробники все ж називають його літальним авто. Поки воно може протриматися в повітрі від п’яти до десяти хвилин. Працівники компанії надіються збільшити цей час до пів години.

[Томохіро Фукудзава, президент компанії SkyDrive]:
«Із сотні світових проектів створення літальних автомобілів, які можуть перевозити людину, приблизно десять компаній домоглися успіху. Ми одна з них. Тому, гадаю, ми швидко розвиваємося».

Голова компанії SkyDrive має надію, що до 2023 року прототип стане повноцінним літальним автомобілем.
Коротке посилання на цю сторінку:

Японський стартап уперше випробував літальне авто з людиною на бортуНове дослідження: бабки відновлюють баланс, роблячи сальто назадБіля берегів Мексики знайшли новий вид китівІнженер без кінцівок намагається створити «розумні» протезиЖаби в Австралії відновлюються після пожеж ліпше, ніж очікувалосяІкра й котлети з водоростей: нова розробка австралійських ученихЄвропейське космічне агентство оголосило про новий набір астронавтівПрибирання й пісні: робот розважає медиків і пацієнтів лікарні в МюнхеніІлон Маск обіцяє $ 100 млн автору найкращої технології виловлювання вуглецюМарсохід «Наполегливість» відправив на Землю перші звуки Марса