04.02.2021
Телеканал NTD

«Розумний сад» і котячий фітнес: виставка технологічних новинок у Берліні

«Розумний сад» і котячий фітнес: виставка технологічних новинок у Берліні

Берлінська виставка побутової електроніки IFA цього року пройшла в унікальних умовах. Зазвичай її відвідує понад 200..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Берлінська виставка побутової електроніки IFA цього року пройшла в унікальних умовах. Зазвичай її відвідує понад 200 тисяч осіб, але цього разу вхід відкрили лише працівникам ЗМІ та певним фахівцям.

Багато технологічних новинок теж створено під впливом пандемії. Їхнє завдання — поліпшити життя в ізоляції.

Німецький стартап демонструє пристрій для нагрівання рідини в склянці.

[Лана Лутц, співробітниця компанії Heatle]:
«Приміром, ви хочете випити одну чашку чаю. Ось ідеальне рішення. Треба лише наповнити чашку, помістити стрижень і виставити 80 градусів. Так ви не змарнуєте воду й енергію. І нагрівається дуже швидко».

Інша німецька компанія демонструє мініатюрний «розумний сад» для квартири. За станом рослин можна стежити через застосунок у смартфоні. Він допомагає правильно налаштувати освітлення й повідомляє, коли треба полити.

[Ольга Блашак, засновниця компанії GreenBox]:
«Іноді у квартирах бракує світла, щоб вирощувати рослини. А цей пристрій допоможе тим, у кого невеликий будинок і темна квартира».

Корейські розробники подбали про домашніх тварин. Це колесо, у якому всередині світлодіод, призначене для котячого фітнесу. Кіт бачить сяйну цятку й біжить за нею, а вона переміщається.

[Суан Кім, співробітниця компанії The Little Cat]:
«Це порадує власників домашніх тварин, які дуже люблять своїх вихованців і хвилюються, що не можуть вивести їх на прогулянку. З цим пристроєм можна залишатися вдома в безпеці, а тварини матимуть тренажер».

Данська компанія GoBe створила робота у вигляді великого дисплея. Він під’єднується до інтернету й може пересуватися.

[Лауст Томсен, співробітник компанії GoBe]:
«Якщо ваш колега вдома на карантині, то з ним можна зв’язатися за допомогою робота з офісу. Ще можна переміщатися, наприклад піти по каву, і водночас бесідувати».

Міжнародну виставку IFA, також відому як Берлінське радіошоу, проводять із 1924 року. Вона одна з найстаріших у Німеччині.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Розумний сад» і котячий фітнес: виставка технологічних новинок у БерлініІкра й котлети з водоростей: нова розробка австралійських ученихВакцина AstraZeneca не дає повного захисту від південноафриканського штаму коронавірусуВ Африці знайшли двох карликових жирафівРобот-катамаран дослідить рекордно швидку ерозію на півдні АвстраліїЄвропейське космічне агентство оголосило про новий набір астронавтівЖаби в Австралії відновлюються після пожеж ліпше, ніж очікувалосяПід час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницюТайські археологи знайшли скелет кита віком 5000 роківПерша за 400 років: переселені бобри побудували греблю в Сомерсеті