17.03.2024
Телеканал NTD

У США усувають наслідки найбільшого за 10 років витоку сирої нафти

У США усувають наслідки найбільшого за 10 років витоку сирої нафти

У США усувають наслідки найбільшого за майже десятиліття розливу сирої нафти. Витік стався в штаті Канзас...

Дата завантаження: 2024-05-17

video

У США усувають наслідки найбільшого за майже десятиліття розливу сирої нафти. Витік стався в штаті Канзас.

До невеликої річки, що на північному сході штату, потрапило 14 тисяч барелів нафти. Цього вистачило б, щоб заповнити олімпійський басейн.

Розлив не порушив місцеве водопостачання та не змусив місцевих жителів евакуюватися. Робітники швидко поставили бар’єри, які не дали нафті піти вниз за течією.

Причини витоку поки ще з’ясовують.

[Білл Карам, виконавчий директор Pipeline Safety Trust]:
«Аварія може бути пов’язаною з виготовленням трубопроводу та його прокладанням».

Трубопроводом Keystone із Канади на переробні заводи та експортні центри США щодня транспортують понад 600 тисяч барелів нафти. Його оператор — канадська енергетична компанія.

За словами аналітиків, витік може вплинути на запаси в штаті Оклахома, а також зменшити постачання до центральних регіонів США та узбережжя Мексиканської затоки.

Це вже третій розлив сирої нафти на трубопроводі з часу, коли його відкрили у 2010 році. Попереднього разу витекло майже 800 тисяч літрів, через що Keystone перекрили приблизно на два тижні.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США усувають наслідки найбільшого за 10 років витоку сирої нафтиВибух у ресторані в Китаї: є загиблий та постраждаліІзраїль убив трьох синів лідера ХАМАСуШлях до НАТО відкрився: Угорщина схвалила членство ШвеціїІзраїль і далі перебуває в стані підвищеної готовності після масованої атаки ІрануБандити застрелили 12 людей у багатому передмісті столиці ГаїтіУ Калькутті відкрилася перша в Індії підводна лінія метроМігранти не бояться нового закону Техасу й далі проникають до США137 осіб загинуло й понад 180 постраждало внаслідок теракту в «Крокус Сіті Холі» у РосіїПеребіжчики з КНДР розповіли свої історії на засіданні ООН

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: