Але фактично далеко не всюди в транспорті дотримуються допустимої кількості, а більша частина пасажирів без маски.
У Київпастрансі повідомили, що вартість проїзду на час карантину не підвищиться, навіть попри те що кількість пасажирів зменшиться в рази.
Крім цього, припинило роботу залізничне сполучення. В аеропорті теж майже нікого немає — тут скасовано всі рейси.
Також закрили всі торгові центри, спортзали, салони краси, ресторани, бари, обмежено переміщення містом і між іншими населеними пунктами. Працюватимуть банкомати, заправки, аптеки, продуктові магазини.
Тим часом Верховна Рада проголосувала за посилення відповідальності за порушення правил обсервації й умисне інфікування коронавірусом. Порушників штрафуватимуть на суму від 17 до 51 тисячі гривень. Якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби — арешт на шість місяців чи позбавлення волі на 3 роки.
[житель Києва]:«Загалом добре, що уряд діє на випередження поширення вірусу, але наскільки це ефективно, побачимо. Поки страху ніякого немає».
Схожа ситуація й у Львові: закриті всі кав’ярні й ресторани, а працівники супермаркетів — у масках і рукавичках. Львів до недавнього часу відвідувало багато туристів з європейських країн.
[жителька Львова]:«Ось дивіться: ходять люди, і ми не знаємо, звідки вони приїхали, дуже багато незнайомих, і відповідно потрібно захищатися. Ось тут бачите — маска, прополіс і прокладка. Приходжу, відриваю й ставлю іншу».
Карантин триватиме до 3 квітня, якщо ситуація не погіршиться.
Коротке посилання на цю сторінку: