25.12.2024
Телеканал NTD

Як в Україні проходить карантин

Як в Україні проходить карантин

З 18 березня в Києві перестало працювати метро, наземний транспорт перейшов на особливий режим роботи. У..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

З 18 березня в Києві перестало працювати метро, наземний транспорт перейшов на особливий режим роботи. У маршрутки повинні впускати не більше ніж 10 осіб, а в автобуси, тролейбуси й трамваї — не більш як 20. Усі мають бути в масках.

Але фактично далеко не всюди в транспорті дотримуються допустимої кількості, а більша частина пасажирів без маски.

У Київпастрансі повідомили, що вартість проїзду на час карантину не підвищиться, навіть попри те що кількість пасажирів зменшиться в рази.

Крім цього, припинило роботу залізничне сполучення. В аеропорті теж майже нікого немає — тут скасовано всі рейси.

Також закрили всі торгові центри, спортзали, салони краси, ресторани, бари, обмежено переміщення містом і між іншими населеними пунктами. Працюватимуть банкомати, заправки, аптеки, продуктові магазини.

Тим часом Верховна Рада проголосувала за посилення відповідальності за порушення правил обсервації й умисне інфікування коронавірусом. Порушників штрафуватимуть на суму від 17 до 51 тисячі гривень. Якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби — арешт на шість місяців чи позбавлення волі на 3 роки.

[житель Києва]:
«Загалом добре, що уряд діє на випередження поширення вірусу, але наскільки це ефективно, побачимо. Поки страху ніякого немає».

Схожа ситуація й у Львові: закриті всі кав’ярні й ресторани, а працівники супермаркетів — у масках і рукавичках. Львів до недавнього часу відвідувало багато туристів з європейських країн.

[жителька Львова]:
«Ось дивіться: ходять люди, і ми не знаємо, звідки вони приїхали, дуже багато незнайомих, і відповідно потрібно захищатися. Ось тут бачите — маска, прополіс і прокладка. Приходжу, відриваю й ставлю іншу».

Карантин триватиме до 3 квітня, якщо ситуація не погіршиться.
Коротке посилання на цю сторінку:

Як в Україні проходить карантинООН ухвалила першу глобальну резолюцію щодо штучного інтелектуУ передмісті Парижа відкрилося Олімпійське селищеПедро Санчес залишається на посаді прем’єр-міністра ІспаніїПоліція очистила кампус Каліфорнійського університету від протестувальниківВикинутому в пустелі Атакама одягу дають друге життяПрезидент Південної Кореї закликав лікарів-страйкарів шукати компромісІзраїль звинуватив сестру лідера ХАМАСу Ісмаїла ГаніїСША заступилися за Філіппіни після їхнього зіткнення з Китаєм

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: