25.10.2024
Телеканал NTD

Одружитися в умовах коронавірусу: молодята шукають вихід

Одружитися в умовах коронавірусу: молодята шукають вихід

Стурбовані гості, сплутані плани на медовий місяць і розгублені молодята. Через пандемію коронавірусу весільна індустрія відчула..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Стурбовані гості, сплутані плани на медовий місяць і розгублені молодята. Через пандемію коронавірусу весільна індустрія відчула на собі такий же удар, як і всі інші. Головне запитання, яке мучить пари: скасовувати чи не скасовувати.

Планувальники заходів беруть на себе основний удар. Їм надходять сотні дзвінків від клієнтів, які не розуміють, що їм робити далі.

[Бет Берштейн, планувальниця весіль]:
«Весільна індустрія постраждала в дуже багатьох аспектах. Бачимо, що клієнти вельми стурбовані, вони хочуть, щоби ми їм щось порадили. Нас запитують про політику скасування й затримки одружень. І ми переглядаємо всі наші контракти».

Але непокояться майбутні молодята не лише через це. Тепер багато наречених можуть просто не дочекатися своїх суконь. Особливо в США дуже часто наряди замовляють у Китаї. А там виробництво через коронавірус ще не відновлено.

[Девід Гаффке, власник весільного салону]:
«Вони кажуть, що повернуться на роботу не раніше ніж 1 квітня. Щодо весіль у травні, червні та липні, то встигнути до того часу буде неможливо».

Власники салонів кажуть, що в ситуації, що склалася, нареченим, найімовірніше, доведеться купувати готові сукні.

[Девід Гаффке, власник весільного салону]:
«Вони нещасні. Вони не отримують сукні своєї мрії, у якій уявляли себе біля вівтаря. Це дуже емоційна мить».

Тим часом організатори весіль кажуть, що вже продумують, як убезпечити гостей. Вони пропонують розвішувати всюди антибактеріальний гель, наймати додатковий персонал, який постійно оброблятиме поверхні, а також додати до уніформи офіціантів рукавички.
Коротке посилання на цю сторінку:

Одружитися в умовах коронавірусу: молодята шукають вихідЧим пригощатимуть гостей «Оскара»Кенійські огієки борються порти виселення з прадавнього лісуМігранти не бояться нового закону Техасу й далі проникають до СШАЯдерні відходи загрожують родючій долині в Центральній АзіїЗаборону на табори безпритульних хочуть розширити на всю КаліфорніюКовбаса з єнотів — новий делікатес у НімеччиніНезвичайну кількість мертвих кайр знаходять на узбережжі ФранціїДруга найбільша в історії Техасу пожежа знищує будинкиТемпи зменшення площі тропічних лісів у світі 2023 року сповільнилися

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: