22.06.2024
Телеканал NTD

Фермери заблокували дороги на кордоні Іспанії та Франції напередодні виборів у ЄС

Фермери заблокували дороги на кордоні Іспанії та Франції напередодні виборів у ЄС

Іспанські та французькі фермери перекрили дороги з обох боків кордону між Іспанією та Францією. Рух блокують..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Іспанські та французькі фермери перекрили дороги з обох боків кордону між Іспанією та Францією. Рух блокують сотні тракторів. Аграрії влаштували черговий протест напередодні виборів до Європейського парламенту, щоб нагадати політикам про сільськогосподарські закони ЄС, які вони вважають несправедливими.

[Сільвен Фуррік, французький фермер]:

«У Франції становище сільського господарства дуже важке. Цією галуззю нехтували 20 років чи навіть довше. Тому ми маємо бути тут, щоб боротися за майбутнє наших дітей. І, до речі, ми годуємо людей».

Фермери протестують проти екологічних норм ЄС, бюрократії та несправедливої ​​конкуренції, що виникає через імпорт дешевшої продукції. Учасники протесту вимагають надавати пріоритет продукції місцевого виробництва, а також переглянути податки.

[Хосеп Хускафрасе, іспанський фермер]:

«Попереду європейські вибори, тож подивимося, чи поставляться наші політики серйозно до сільськогосподарського сектору й чи прислухаються до наших вимог».

[Ініго Гонсалес, іспанський фермер]:

«Ми приїхали сюди через просту причину. Серед іншого, ми хочемо продовольчого суверенітету, усунення бюрократії та забезпечення того, щоб нашу продукцію цінували».

Фермери заблокували дороги й на інших пропускних пунктах між Іспанією та Францією.

На початку року фермерські протести прокотилися по всьому Євросоюзу. У відповідь ЄС послабив деякі правила своєї екологічної політики, відомої як «Зелений курс». Зокрема, він виключив мету зі зменшення викидів вуглецю в сільськогосподарському секторі зі своєї дорожньої карти щодо клімату на 2040 рік.

Вибори до Європарламенту запланували провести із 6 по 9 червня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фермери заблокували дороги на кордоні Іспанії та Франції напередодні виборів у ЄСЛісова пожежа наближається до канадського міста, де залягають поклади нафтовмісних пісківСмертоносний напад із ножем у центрі Бордо вразив французівВелика Британія наклала санкції на китайських хакерівЄС посилює санкції щодо Ірану після атаки на ІзраїльПовінь у Вірменії та Грузії: троє загинули та двоє зникли безвістиДедалі частіші повені в Бразилії можуть створити хвилю кліматичної міграціїГодинник Rolex, золото та діаманти: президента Перу звинувачують у розкраданніІзраїль убив трьох синів лідера ХАМАСуЯк щорічна міграція птахів допомагає поширити пташиний грип

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: