17.08.2021
Телеканал NTD

G7 підтримала проведення Олімпіади в Японії в повному обсязі

G7 підтримала проведення Олімпіади в Японії в повному обсязі

Лідери країн «Великої сімки» підтримали проведення Олімпіади в Японії. Про це у вівторок повідомив прем'єр-міністр Країни..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Лідери країн «Великої сімки» підтримали проведення Олімпіади в Японії. Про це у вівторок повідомив прем’єр-міністр Країни Вранішнього Сонця Сіндзо Абе.

Небувалу зустріч лідери Японії, США, Франції, Італії, Німеччини, Великої Британії та Канади провели за допомогою відеоконференції.

[Сіндзо Абе, прем’єр-міністр Японії]:
«Хочемо провести Олімпійські й Паралімпійські ігри в Токіо в повному обсязі, щоб довести, що людство може перемогти новий коронавірус. І я дістав підтримку «Великої сімки»».

Водночас політик ухилився від відповіді на запитання, чи Олімпіаду проведуть у запланований період, або ж відкладуть через пандемію коронавірусу.

[Сіндзо Абе, прем’єр-міністр Японії]:
«Ця війна з коронавірусом дуже складна, але ми всі погодилися, що можемо її виграти, якщо міжнародна спільнота працюватиме разом».

На відеоконференції лідери країн «Великої сімки» також підтвердили, що готові робити все необхідне, щоби боротися з пандемією, і тісно співпрацювати для захисту здоров’я громадян, робочих місць і зростання.

Згідно з планом, Олімпіада в Японії має проходити з 24 липня по 9 серпня.
Коротке посилання на цю сторінку:

G7 підтримала проведення Олімпіади в Японії в повному обсязіУболівальники перемогли: футбольна Суперліга розвалилася, не встигнувши початисяПольща підходить до піка третьої хвилі пандеміїПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихАвстралійці захопилися скандинавською ходьбоюКонфлікт між Ізраїлем і Сектором Гази й далі загострюєтьсяСША і ЄС ввели паралельні санкції проти Росії у зв’язку з отруєнням НавальногоУ Кабулі вибухнули бензовози — загинуло щонайменше 9 осібТуреччина закривається на повний локдаунКитайські винищувачі пролетіли в зоні протиповітряної оборони Тайваню