28.11.2024
Телеканал NTD

G7 підтримала проведення Олімпіади в Японії в повному обсязі

G7 підтримала проведення Олімпіади в Японії в повному обсязі

Лідери країн «Великої сімки» підтримали проведення Олімпіади в Японії. Про це у вівторок повідомив прем'єр-міністр Країни..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Лідери країн «Великої сімки» підтримали проведення Олімпіади в Японії. Про це у вівторок повідомив прем’єр-міністр Країни Вранішнього Сонця Сіндзо Абе.

Небувалу зустріч лідери Японії, США, Франції, Італії, Німеччини, Великої Британії та Канади провели за допомогою відеоконференції.

[Сіндзо Абе, прем’єр-міністр Японії]:
«Хочемо провести Олімпійські й Паралімпійські ігри в Токіо в повному обсязі, щоб довести, що людство може перемогти новий коронавірус. І я дістав підтримку “Великої сімки”».

Водночас політик ухилився від відповіді на запитання, чи Олімпіаду проведуть у запланований період, або ж відкладуть через пандемію коронавірусу.

[Сіндзо Абе, прем’єр-міністр Японії]:
«Ця війна з коронавірусом дуже складна, але ми всі погодилися, що можемо її виграти, якщо міжнародна спільнота працюватиме разом».

На відеоконференції лідери країн «Великої сімки» також підтвердили, що готові робити все необхідне, щоби боротися з пандемією, і тісно співпрацювати для захисту здоров’я громадян, робочих місць і зростання.

Згідно з планом, Олімпіада в Японії має проходити з 24 липня по 9 серпня.
Коротке посилання на цю сторінку:

G7 підтримала проведення Олімпіади в Японії в повному обсязіХаос в аеропортах: у Великій Британії стався масовий збій у системі реєстрації пасажирівУ Тель-Авіві вперше за чотири місяці лунали сирениПідтверджено загибель президента Ірану Ібрагіма РаїсіФіліппіни звинувачують Китай у нападі на їхні судна в Південнокитайському моріНапади на німецьких політиків напередодні виборів почастішалиЕкстремальна спека оголила руїни стародавнього містаСтуденти в США й далі будують табори на території вишів, попри ризик бути відрахованимиУ Тбілісі посилюються протести проти закону про іноагентівЛісова пожежа наближається до канадського міста, де залягають поклади нафтовмісних пісків

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: