21.03.2024
Телеканал NTD

2 мільйони осіб постраждали в Бангладеш через розлив Брахмапутри

2 мільйони осіб постраждали в Бангладеш через розлив Брахмапутри

2 мільйони осіб опинилися в скрутному становищі в Бангладеш через велику повінь. Стихійне лихо охопило північні..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

2 мільйони осіб опинилися в скрутному становищі в Бангладеш через велику повінь. Стихійне лихо охопило північні райони країни.

Через зливу вийшла з берегів річка Брахмапутра. Зруйновано мости та греблі, затоплено дороги та будинки. У Джамалпурі люди змушені переміщатися по коліна у воді. Закрито школи.

Також доводиться рятувати худобу.

Люди туляться в тимчасових прихистках.

Метеорологи кажуть, що на півночі країни повені скоро мають піти на спад. А ось у центральних і південних районах Бангладеш очікують зливи.

Брахмапутра, що розлилася, завдає лиха й вище за течією в сусідній Індії. Там унаслідок повеней уже загинули десятки людей.

Такі лиха стаються в регіоні щорічно, але цього разу річка розлилася чи не найбільше.
Коротке посилання на цю сторінку:

2 мільйони осіб постраждали в Бангладеш через розлив БрахмапутриСирійські біженці в Лівані скаржаться на «вороже середовище»Підтверджено загибель президента Ірану Ібрагіма РаїсіЛісова пожежа наближається до канадського міста, де залягають поклади нафтовмісних пісківМакрон тимчасово зупинив виборчу реформу в Новій КаледоніїІсландський вулкан на півострові Рейк’янес викинув лаву на 50 метрів угоруЗакон про відновлення природи ЄС схвалили після місяців затримокПівденна Корея стежить за кордоном після того, як її перетнули солдати КНДРГрецькому острову загрожує водна криза в розпал туристичного сезонуУперше за п’ять років: Сі Цзіньпін приїхав до Європи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: