28.09.2024
Телеканал NTD

Речі Кобі Браянта продадуть на аукціоні

Речі Кобі Браянта продадуть на аукціоні

Форму американського баскетболіста Кобі Браянта та інші речі, пов'язані з ним, продадуть на аукціоні в США...

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Форму американського баскетболіста Кобі Браянта та інші речі, пов’язані з ним, продадуть на аукціоні в США. Торги проведе Аукціонний дім Жульєна.

Серед лотів також будуть відбитки рук баскетболіста в цементі. Точно такі ж з’явилися на знаменитому майданчику біля Китайського театру Граумана в Лос-Анджелесі. За них сподіваються отримати від чотирьох до шести тисяч доларів.

[Мартін Нолан, представник Аукціонного дому Жульєна]:
«Церемонію провели всередині, Джиммі Кіммел був ведучим. І це тестові відбитки. Їх зробили перед тим, як повторити те ж саме перед глядачами».

Інтерес до речей Кобі Браянта посилився після несподіваної загибелі баскетболіста. 26 січня він розбився на власному вертольоті.

Одним з головних лотів на аукціоні стане форма Браянта під номером 8. Її він одягав під час фінальних ігор НБА в 1999‒2000 роках. Її планують продати за 10‒20 тисяч доларів.

[Мартін Нолан, представник Аукціонного дому Жульєна]:
«Ви бачите тут нашивку, яку він зробив, щоб виразити співчуття у зв’язку зі смертю (баскетболіста) Вілта Чемберлейна. Тоді Кобі грав під номером 8».

Також планують продати пару спортивного взуття фірми Adidas, яку Брайят взував під час ігор, а потім підписав. За неї хочуть отримати до 4000 доларів.

Аукціон пройде в Беверлі-Гіллз 30 квітня. До цього всі речі демонструватимуть у музеї для відвідувачів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Речі Кобі Браянта продадуть на аукціоніНемає джерел: через забруднення іракці змушені купувати питну водуУ США підтвердили другий із квітня випадок зараження людини пташиним грипомЗруйнований міст у Балтіморі: кадри через 10 днів після аваріїЕпідемія лихоманки денге може початися в АргентиніНезвичайну кількість мертвих кайр знаходять на узбережжі Франції19 000 голів худоби на борту: скандальне судно прибуло до ІракуУ Німеччині роздратовані пасажири звинувачують профспілку машиністів у шантажіЯдерні відходи загрожують родючій долині в Центральній АзіїШтат США Нью-Джерсі сподівається вийти на ринок кленового сиропу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: