23.11.2021
Телеканал NTD

Речі Кобі Браянта продадуть на аукціоні

Речі Кобі Браянта продадуть на аукціоні

Форму американського баскетболіста Кобі Браянта та інші речі, пов'язані з ним, продадуть на аукціоні в США...

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Форму американського баскетболіста Кобі Браянта та інші речі, пов’язані з ним, продадуть на аукціоні в США. Торги проведе Аукціонний дім Жульєна.

Серед лотів також будуть відбитки рук баскетболіста в цементі. Точно такі ж з’явилися на знаменитому майданчику біля Китайського театру Граумана в Лос-Анджелесі. За них сподіваються отримати від чотирьох до шести тисяч доларів.

[Мартін Нолан, представник Аукціонного дому Жульєна]:
«Церемонію провели всередині, Джиммі Кіммел був ведучим. І це тестові відбитки. Їх зробили перед тим, як повторити те ж саме перед глядачами».

Інтерес до речей Кобі Браянта посилився після несподіваної загибелі баскетболіста. 26 січня він розбився на власному вертольоті.

Одним з головних лотів на аукціоні стане форма Браянта під номером 8. Її він одягав під час фінальних ігор НБА в 1999‒2000 роках. Її планують продати за 10‒20 тисяч доларів.

[Мартін Нолан, представник Аукціонного дому Жульєна]:
«Ви бачите тут нашивку, яку він зробив, щоб виразити співчуття у зв’язку зі смертю (баскетболіста) Вілта Чемберлейна. Тоді Кобі грав під номером 8».

Також планують продати пару спортивного взуття фірми Adidas, яку Брайят взував під час ігор, а потім підписав. За неї хочуть отримати до 4000 доларів.

Аукціон пройде в Беверлі-Гіллз 30 квітня. До цього всі речі демонструватимуть у музеї для відвідувачів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Речі Кобі Браянта продадуть на аукціоніКриза не перешкода: ліванське місто Батрун процвітає завдяки туризмуНайдавніша синагога Великої Британії виступила проти хмарочосівПрем’єр Великої Британії розповів, як країна повертатиметься до нормального життяУ Новій Зеландії після щеплення вакциною «Pfizer» уперше померла людинаСправжній чай ройбуш тепер можуть робити лише в ПАРСпіймати оленя: у дублінському парку волонтери вимірюють тваринНовий закон захистить британських дітей від згубного впливу ІнтернетуРівень найбільшого водосховища США опустився до критичної позначки