28.10.2024
Телеканал NTD

Коронавірус у США: податкові канікули й карантин

Коронавірус у США: податкові канікули й карантин

Ось такі зараз на вигляд вулиці Лос-Анджелеса, на яких зазвичай повно перехожих і туристів. Через епідемію..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Ось такі зараз на вигляд вулиці Лос-Анджелеса, на яких зазвичай повно перехожих і туристів. Через епідемію коронавірусу губернатор Каліфорнії розпорядився закрити всі бари, нічні клуби й виноробні господарства. А ресторанам наказано значно зменшити кількість відвідувачів, щоб вони могли триматися на відстані один від одного.

Така ж ситуація і в інших штатах. Президент США Дональд Трамп закликав американців на 15 днів максимально утриматися від соціальних контактів, не збиратися в групи чисельністю більш як 10 осіб, уникати необов’язкових поїздок, а також не ходити до барів, ресторанів, фуд-кортів та спортзалів.

Тоді як на фондових ринках через пандемію спостерігається значний спад, президент попередив про можливу рецесію. Однак сказав, що економіка відразу відновиться, як тільки епідемія завершиться.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Вірус дуже заразний, нього рівень заразності рекордний. Добра новина в тому, що молодь переносить його легко, здорові люди переносять його легко. Але дуже погана ситуація в літніх, особливо літніх із хворобами. Зараз я сфокусований на тому, щоб розв’язати цю проблему. Щойно ми це зробимо, то все буде як і раніше».

Уряд США вже пообіцяв малому й середньому бізнесу тримісячні податкові канікули. Він також розпорядився розробити програму підтримки постраждалих компаній, зокрема авіаперевізників.

Також президент повідомив, що в США почалися перші клінічні випробування нової вакцини від COVID-19.

Варто зазначити, що раніше з’явилися повідомлення, що американський уряд намагався переконати німецьку фірму CureVac переїхати до США, щоби там розробляти вакцину. Однак німецька влада негайно зробила компанії зустрічну пропозицію, щоб змусити її залишитися.

У США випадків зараження коронавірусом більш як 4700. Смертей понад 90.

Водночас нещодавно пропагандистські органи КНР почали поширювати думку, що насправді коронавірус нібито занесли до Китаю Сполучені Штати. Цю новину розтиражувало багато китайських ЗМІ. У США цю думку назвали абсурдною й викликали посла КНР до Держдепартаменту для пояснень.
Коротке посилання на цю сторінку:

Коронавірус у США: податкові канікули й карантинУ Гаїті сформували перехідну президентську раду та призначили прем’єраОдна пропозиція на тисячу заявок: молоді китайці не можуть знайти роботуУ Південній Кореї лікарів-протестувальників збираються віддати під судХаос в аеропортах: у Великій Британії стався масовий збій у системі реєстрації пасажирівДональд Трамп переміг на республіканських виборах у МічиганіЗакон ухвалили: Велика Британія почне висилати нелегальних емігрантів до РуандиІзраїль убив трьох синів лідера ХАМАСуВерховний суд залишив ім’я Дональда Трампа в бюлетенях штату КолорадоНайбільший майже за 30 років аукціон речей принцеси Діани пройде в США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: