21.03.2024
Телеканал NTD

Африканка-бджолярка захищає бджіл та допомагає людям

Африканка-бджолярка захищає бджіл та допомагає людям

Африканка Лулу вже шість років живе в оточенні бджіл. Переїхати з міста її змусило аутоімунне захворювання...

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Африканка Лулу вже шість років живе в оточенні бджіл. Переїхати з міста її змусило аутоімунне захворювання. Жінка вирішила не сидіти склавши руки й поруч із будинком облаштувала пасіку.

[Лулу Летлейп, бджолярка]:

«Бджільництво допомогло мені заспокоїтися, навчитися розуміти довкілля й цінувати природу».

Тепер Лулу вкладає багато сил у захист бджіл. У всьому світі їх стає дедалі менше. До цього призводять екстремальні погодні умови, зменшення середовища існування та використання пестицидів.

[Лулу Летлейп, бджолярка]:

«Якщо зникнуть бджоли, не буде їжі. Виробництво харчів залежить від запилення, цим і важливі бджоли».

Жінка розповідає сусідам те, що зрозуміла сама, і закликає берегти природу та бджіл. Але на цьому її добрі вчинки не закінчуються. Лулу навчає бджільництва інших жінок.

[Кготатсо Апані, бджолярка]:

«Бджоли дуже важливі. І це захоплення здатне допомогти людям, бо може змінити їхнє життя. Завдяки бджолам можна відкрити власний бізнес і навіть досягти успіху та процвітання».

За минулі роки Лулу передала знання 30 ученицям, і ті теж завели пасіки. Сама жінка має 100 вуликів. Вони стоять не тільки на її ділянці — місця для них не пошкодували й сусіди.
Коротке посилання на цю сторінку:

Африканка-бджолярка захищає бджіл та допомагає людямГаїті закликає міжнародну спільноту запобігти геноциду в острівній державіЖителі півдня США відгороджують будинки мішками з піском, рятуючись від повеніЖителі Барселони протестують проти туризмуУ США почалася велика навала цикад, яка буває раз на 220 роківПакистанських студентів евакуювали після насильства в КиргизстаніФермери заблокували дороги на кордоні Іспанії та Франції напередодні виборів у ЄСЇдять котів та листя: жителям Судану загрожує голод через війнуНародні цілителі допомагають розв’язувати проблему ВІЛ у Південній АфриціУ Сеулі тисячі лікарів знову вийшли на протест

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: