23.11.2021
Телеканал NTD

Вибух нафтопроводу в Лагосі: щонайменше 15 загиблих

Вибух нафтопроводу в Лагосі: щонайменше 15 загиблих

У передмісті комерційної столиці Нігерії, міста Лагос, пролунав вибух на нафтопереробному заводі. Загинуло щонайменше 15 осіб...

Дата завантаження: 2021-09-23

video

У передмісті комерційної столиці Нігерії, міста Лагос, пролунав вибух на нафтопереробному заводі. Загинуло щонайменше 15 осіб. Ще близько 60 постраждало.

[Ібрагім Фарінлоє, регіональний координатор нац. агентства з НС]:
«Зараз у нас близько 15 загиблих. Ми витягли 15 тіл, а потім ще двох знайшли живими. Серед них жінка. У неї ушкоджене око, і її відвезли до лікарні. Її син залишається з нами».

Вибух був такої сили, що його відчули в радіусі 15 кілометрів. Він спричинив пожежу. В окрузі пошкоджено або зруйновано близько 50 будівель, зокрема популярний готель і коледж для дівчат. Постраждало багато студенток цього вишу.

Як повідомила Нігерійська національна нафтова корпорація, вибух стався після того, як вантажівка врізалася в кілька балонів з газом на заводі поруч з нафтопроводом корпорації в районі Абул-Адо. Як наслідок, нафтопровід також було пошкоджено, і його роботу зупинили.

Зі слів компанії, це не вплине на постачання сировини до Лагоса й навколишніх міст.

Нігерія — найбільший в Африці виробник сирої нафти. Пожежі на нафтопроводах тут бувають часто через крадіжки й саботаж. Викрадення нафти нерідко призводить до нещасних випадків.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вибух нафтопроводу в Лагосі: щонайменше 15 загиблихВетеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в ІспаніїУбивство президента Гаїті: серед нападників були колишні військовики КолумбіїІспанія намагається стримати найбільші в цьому році пожежіРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачівПольща вводить режим надзвичайного стану на кордоні з БілоруссюЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливиІспанія помилувала дев’ятьох каталонських сепаратистівУсупереч резолюціям РБ ООН: турки-кіпріоти відкриють заборонений район ВарошаПрогнози не виправдалися: як завершилися регіональні вибори у Франції