28.09.2024
Телеканал NTD

У М’янмі одна кравчиня шиє сумки й робить сувеніри зі сміття

У М'янмі одна кравчиня шиє сумки й робить сувеніри зі сміття

М’янмарська кравчиня Венді та її помічники оглядають звалище на околиці Янгона. Вони збирають поліетиленові пакети, зламані..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

М’янмарська кравчиня Венді та її помічники оглядають звалище на околиці Янгона. Вони збирають поліетиленові пакети, зламані парасольки й багато іншого, чому можна подарувати друге життя.

[Венді Неамуї, власниця магазину ChuChu House]:
«Хочу перетворювати сміття з цього потворного звалища на красиві речі. Так можу подбати про природу й заробити на життя. Це моя мета».

Зібрані відходи жінка везе до своєї майстерні при магазині. Вона пере й розгладжує пакети та інший майбутній матеріал. Потім шиє гаманці й сумки, зі старих покришок робить ремені, а також створює предмети дизайну.

[Венді Неамуї, власниця магазину ChuChu House]:
«Покупців може відштовхнути те, що це зроблено зі сміття. Тому ми всіляко намагаємося привабити клієнтів, створюючи речі, які їм здадуться цінними. Це дуже важка робота й складне завдання».

До магазину Венді заглядають і туристи.

[туристка з Німеччини]:
«Цей чудовий проект показує, як можна повторно користуватися всім, що викидають на смітник. Відходи можна знову використовувати і створювати щось значуще й дивовижне, як ось цей слон, який мені дуже сподобався. Відмінний сувенір».

Назва магазину м’янмарської кравчині перекладається як «пластиковий будинок». Жінка спорудила його з пляшок з-під лимонаду й води.

У Янгоні живе сім мільйонів осіб. Щодня вони викидають 2500 тонн сміття, і воно вже просто не поміщається на звалищі.

Венді сподівається змінити ставлення людей до того, що вони викидають. Вона також навчає інших жінок створювати речі з відходів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У М’янмі одна кравчиня шиє сумки й робить сувеніри зі сміттяФранцузький художник оживив фасад престижного готелю в Ріо-де-ЖанейроMet Gala — 2024: квіти, блиск і химерні формиНадихнула наука та природа: 17 незвичайних скульптур розмістили в Садах К’ю в ЛондоніНовий гігантський твір художника Сейпа привертає увагу до мігрантівФестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в ЛондоніВісім унікальних годинників Міхаеля Шумахера виставлять на аукціонРаніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціонТаємничі кулясті камені приваблюють туристів до лісу в Боснії і ГерцеговиніСицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: