28.11.2024
Телеканал NTD

Найдорожчу у світі вівчарку купили за 24,5 тисячі доларів

Найдорожчу у світі вівчарку купили за 24,5 тисячі доларів

Це Меган — найдорожча пастуша собака у світі. Нещодавно її купили за рекордні 24,5 тисячі доларів...

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Це Меган — найдорожча пастуша собака у світі. Нещодавно її купили за рекордні 24,5 тисячі доларів.

Вівчарці 2,5 роки. Зараз вона проводить останні дні на рідній фермі серед засніжених полів Північної Англії, та невдовзі Меган вирушить до США на ранчо в Оклахомі, де пастиме корів.

[Емма Грей, собаківниця]:
«Навіть не віриться, скільки заплатили за одну маленьку собачку. Та ми через це не змінили до неї ставлення. Вона й далі працює на фермі й заганяє овець. Їй навряд чи сподобається, якщо ми не дамо їй виконувати улюблену роботу. Це її покликання».

Середня ціна на аукціоні за навчену вівчарку становить близько 2,5 тисяч доларів. Але чому ж за Меган заплатили вдесятеро більше?

[Емма Грей, собаківниця]:
«Меган має повний пакет. У неї чудовий родовід: чемпіони-переможці є з обох сторін. А ще в неї ідеальне здоров’я. Така собака не часто з’являється на ринку».

33-річна Емма Грей — професійна собаківниця, що розводить бордер-колі. Рік тому один з її вихованців уже побив рекорд вартості. За нього заплатили 19,5 тисяч доларів. Але Емма не просто вирощує породистих цуценят. Кожному з них вона дарує роки тренувань і любові.

[Емма Грей, собаківниця]:
«Ми віддаємо їм частинку душі. Найкращий спосіб їх навчати — установити тісний зв’язок. Та ми не можемо залишити всіх собі. Деяким буде ліпше в новому домі, де їм вистачатиме роботи. А вони її люблять, без неї вони нещасні».

Вівчарський інстинкт у бордер-колі в крові. Породу вивели ще в 70-х роках XVI століття на кордоні Англії та Шотландії. Розумна й фізично витривала, вона ідеальний помічник на пасовищах у горбистій і важкодоступній місцевості.
Коротке посилання на цю сторінку:

Найдорожчу у світі вівчарку купили за 24,5 тисячі доларівВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніМісто з казки «Тисяча й одна ніч» запрошує на фестиваль у СШАОдну з найдавніших у світі книг виставлять на аукціонВигадливе та дивовижне керамічне мистецтво показали в Лондоні15 000 шоколадок із талісманом Олімпіади-2024 зроблять у ПарижіВісім унікальних годинників Міхаеля Шумахера виставлять на аукціонВ Італії вимирають газетні кіоскиУперше за 450 років вісім частин вівтаря епохи Відродження зібрали докупиФестиваль повітряних зміїв у Вейфані: панди, дракони та кальмари

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: