22.06.2024
Телеканал NTD

Рідкісний діамант і годинник у корпусі із сапфіру виставлять на аукціон у Нью-Йорку

Рідкісний діамант і годинник у корпусі із сапфіру виставлять на аукціон у Нью-Йорку

«Райська троянда» — так називається цей рожевий діамант круглого огранювання. Своє ім'я він дістав на честь..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

«Райська троянда» — так називається цей рожевий діамант круглого огранювання. Своє ім’я він дістав на честь безумовного кохання. Камінь продадуть на аукціоні Christie’s в Нью-Йорку.

[Рахул Кадакая, працівник аукціонного будинку]:

«Діаманти набувають рожевого кольору через зміни кристалічної решітки каменю. Тиск у мінералі зумовлює його колір. Є ризик пошкодити такий камінь під час огранювання».

Діамант має чистий рожевий колір без домішок. Це велика рідкість. Камінь важить десять каратів. Він вправлений в кільце й обрамлений десятьма білими діамантами різної ваги. За виріб розраховують отримати від 9 до 12 мільйонів доларів.

А це лот іншого майбутнього аукціону. Годинник Richard Mille з турбійоном і прозорим корпусом із сапфірових пластин було випущено обмеженою серією з десяти екземплярів. Один із них тепер піде з молотка. Оцінна вартість — 3-5 мільйонів доларів.

На аукціон виставлять і годинник Patek Philippe, Rolex та інших відомих брендів.

Christie’s також проводить онлайн-аукціон дизайнерських сумок від Hermes, Chanel, Dior та інших виробників.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісний діамант і годинник у корпусі із сапфіру виставлять на аукціон у Нью-ЙоркуМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів ГалілеяУнікальну колекцію монет данського магната, нарешті, можуть продатиЗахопливі перегони на човнах-драконах влаштували в ГонконгуФранцуженка на Ейфелевій вежі побила світовий рекорд із висоти лазіння по канатуПінболом захоплюється дедалі більше молодіІракський перукар створює картини з волосся клієнтівРаніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціонДизайнер переробляє політичні банери на сумки-шопериMet Gala — 2024: квіти, блиск і химерні форми

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: