17.07.2021
Телеканал NTD

У посушливій Йорданії спеціально до фестивалю виростили 700 тисяч квітів

У посушливій Йорданії спеціально до фестивалю виростили 700 тисяч квітів

Яскраві барви й пахощі. У йорданському місті Ель-Карама розпочався фестиваль квітів. Так у долині річки Йордан..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Яскраві барви й пахощі. У йорданському місті Ель-Карама розпочався фестиваль квітів. Так у долині річки Йордан уже третій рік поспіль зустрічають весну.

[Реяд Марар, організатор фестивалю]:
«Ми посадили й виростили 700 тисяч рослин. Серед них 20 видів декоративних квітів. <> Нашим гостям ми даємо поради, як вирощувати квіти, а ще недорого продаємо рослини».

Йорданія — одна з найпосушливіших країн світу. Організатор фестивалю планує вирощувати квіти гідропонним способом, щоб економити воду. Також він хоче використовувати «зелену» електроенергію.

[Реяд Марар, організатор фестивалю]:
«Щороку ми досягаємо успіху, бо знижуємо ціни на квіти й зменшуємо витрати на виробництво. Ми самі робимо компост для рослин».

Розсадник також дає роботу місцевим жителям.

[Сухад аль-Азаб, представник місцевої влади району Південне Шуне]:
«Фестиваль прекрасний. Але мета ще й у тому, щоб працевлаштовувати місцевих жителів, особливо молодь. Дуже гарна ідея. Молодь, яка готувала фестиваль, дуже творчо підійшла до процесу».

Організатор фестивалю також запросив на свято місцевих ремісників, щоб вони могли продавати свої вироби.
Коротке посилання на цю сторінку:

У посушливій Йорданії спеціально до фестивалю виростили 700 тисяч квітівМалюнок голови ведмедя, який створив Леонардо да Вінчі, можуть продати за 16 мільйонів доларівСтаровинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицюКаліфорнійські парки розваг знову приймають гостейНова виставка в Парижі висвітлює життя Наполеон у вигнанніУ Версалі завершили масштабну реконструкцію королівської каплиціЦапи-серфінгісти навчають каліфорнійських дітей не боятися водиПаличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівСолодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»Знамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янів