22.04.2021
Телеканал NTD

В Іспанії створили набір парфумів за 1,6 млн євро

В Іспанії створили набір парфумів за 1,6 млн євро

Такі набори з чотирьох парфумів продаватимуть за 1,6 мільйона євро. Виріб створила іспанська компанія, яка розташована..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Такі набори з чотирьох парфумів продаватимуть за 1,6 мільйона євро. Виріб створила іспанська компанія, яка розташована в Барселоні. Її заснував підприємець з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Створити таку підставку натхнув Храм Святого Сімейства архітектора Антоніо Гауді. Її зроблено із золота й срібла та інкрустовано дорогоцінними каменями, серед яких 345 діамантів, 56 сапфірів і 26 смарагдів.

Кожна пляшка парфумів символізує одну з пір року.

Цей набір створили не просто як товар класу люкс. Половину вторгованих коштів відправлять на благодійність. Решту використають на майбутні проекти.

[Сара Діас, голова бренду Sagrada]:
«Мета бренду Sagrada — охопити якнайбільшу аудиторію. Не лише цільову. Ми прагнемо, щоби всі дізналися про наш проект і наші цілі. Хочемо об’єднати розкіш і філантропію».

Кожен з чотирьох ароматів містить 18 компонентів, що уособлює кількість веж на Храмі.

[Джиммі Бойд, парфумер]:
«Вони є душею аромату, і їх добуто з найчистіших джерел, які доступні в природі. Вони на 100% натуральні. Складно знайти таку чистоту в якихось інших парфумах».

Бренд планує співпрацювати з педіатричним фондом, який допомагає хворим дітям. Кошти використають, щоби створювати в лікарнях приміщення для реабілітації після серйозних хвороб. Зазвичай маленькі пацієнти відновлюються вже вдома.

У магазинах набори не продаватимуть. Потенційних покупців запрошують зв’язуватися з компанією через офіційний сайт.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Іспанії створили набір парфумів за 1,6 млн євроПомацати й понюхати: у Нідерландах відкрили виставку картин для незрячихБруклінський музей повернув 1300 давніх артефактів Коста-РиціВесілля на висоті 6400 метрів: болівійська пара одружилася на горі в АндахРояль на воді: Лондоном плаває незвичайне судноУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемНайтонший у світі посуд створює гончар із Тайваню1300-річну статуетку випадково знайшли в річці в ІндіїГучно й весело: як проходить фестиваль духових оркестрів у СербіїОпера на високотехнологічному тлі: амфітеатр у Вероні прикрасили 3D-декорації