25.10.2024
Телеканал NTD

В Іспанії створили набір парфумів за 1,6 млн євро

В Іспанії створили набір парфумів за 1,6 млн євро

Такі набори з чотирьох парфумів продаватимуть за 1,6 мільйона євро. Виріб створила іспанська компанія, яка розташована..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Такі набори з чотирьох парфумів продаватимуть за 1,6 мільйона євро. Виріб створила іспанська компанія, яка розташована в Барселоні. Її заснував підприємець з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Створити таку підставку натхнув Храм Святого Сімейства архітектора Антоніо Гауді. Її зроблено із золота й срібла та інкрустовано дорогоцінними каменями, серед яких 345 діамантів, 56 сапфірів і 26 смарагдів.

Кожна пляшка парфумів символізує одну з пір року.

Цей набір створили не просто як товар класу люкс. Половину вторгованих коштів відправлять на благодійність. Решту використають на майбутні проекти.

[Сара Діас, голова бренду Sagrada]:
«Мета бренду Sagrada — охопити якнайбільшу аудиторію. Не лише цільову. Ми прагнемо, щоби всі дізналися про наш проект і наші цілі. Хочемо об’єднати розкіш і філантропію».

Кожен з чотирьох ароматів містить 18 компонентів, що уособлює кількість веж на Храмі.

[Джиммі Бойд, парфумер]:
«Вони є душею аромату, і їх добуто з найчистіших джерел, які доступні в природі. Вони на 100% натуральні. Складно знайти таку чистоту в якихось інших парфумах».

Бренд планує співпрацювати з педіатричним фондом, який допомагає хворим дітям. Кошти використають, щоби створювати в лікарнях приміщення для реабілітації після серйозних хвороб. Зазвичай маленькі пацієнти відновлюються вже вдома.

У магазинах набори не продаватимуть. Потенційних покупців запрошують зв’язуватися з компанією через офіційний сайт.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Іспанії створили набір парфумів за 1,6 млн євроМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів ГалілеяАнглія повернула Австралії списи аборигенів, які вивіз Джеймс КукФранцуженка на Ейфелевій вежі побила світовий рекорд із висоти лазіння по канатуЛюди в Токіо поспішають помилуватися цвітінням сакури напередодні дощівЯк архітектура Марокко поєднує давнину із сучасністюУнікальну колекцію монет данського магната, нарешті, можуть продатиНезвичайна інсталяція: відеопортал зв’язав Нью-Йорк із ДубліномФестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в ЛондоніКам’яний Атлант знову височить у Долині храмів на Сицилії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: