27.11.2024
Телеканал NTD

Жителі Футаби незадоволені темпами відновлення напередодні естафети олімпійського вогню

Жителі Футаби незадоволені темпами відновлення напередодні естафети олімпійського вогню

Юдзі Онума, одягнений у захисний костюм, ходить вулицями свого рідного міста Футаба. Він приїхав, щоби перевірити..

Дата завантаження: 2024-07-27

video

Юдзі Онума, одягнений у захисний костюм, ходить вулицями свого рідного міста Футаба. Він приїхав, щоби перевірити стан свого будинку, який стоїть приблизно за чотири кілометри від пошкодженої АЕС «Фукусіма».

На вулицях усюди розруха й порожнеча. Магазини давно покинуті, а деякі будівлі повністю зруйновано.

Люди здебільшого переїхали до інших міст Японії. Тим часом регіонами, що постраждали дев’ять років тому від цунамі й землетрусу, незабаром пройде естафета олімпійського вогню. Вона почнеться 12 березня в грецькій Олімпії. А 26 березня стартує в префектурі Фукусіма.

Юдзі незадоволений станом свого міста. Він уважає, що факел пронесуть лише відновленими вулицями, а розруху навряд чи покажуть у ЗМІ.

[Юдзі Онума, колишній житель Футаби]:
«Хоча може здаватися, що ми відновилися, але є дуже багато місць, де ситуація така ж, як і дев’ять років тому. Гадаю, це фальшива реклама».

Після стихійного лиха влада створила окреме міністерство, яке відповідає за відновлення, а також пообіцяла понад 286 мільярдів доларів фінансування.

Вони проклали нові дороги, поставили будинки для евакуйованих сімей і звели мур уздовж узбережжя, щоб захистити населені пункти від майбутніх цунамі. Крім того, військовики щодня працюють над тим, щоб зупинити пошкоджені реактори АЕС.

Футаба — останнє місто, яке залишається майже повністю закритим для колишніх жителів. Його планують відкрити лише у 2022 році.
Коротке посилання на цю сторінку:

Жителі Футаби незадоволені темпами відновлення напередодні естафети олімпійського вогню«Карачі — бетонні джунглі»: екстремальна спека в Пакистані«Приберіть їх»: на південнокорейському острові навала оленівЯк угорці повертаються до сільського життяКатування та втеча від війни: урятовані в морі нелегальні іммігранти діляться своїми історіямиЧерез посуху в Мехіко пересохли канали ацтеківГреція закриває пам’ятки через спекуВиснажлива спека заважає філіппінським школярам здобувати знання4000 рідкісних видів: прогулянка унікальним ботанічним садом у КаїріВиснажлива спека знову мучить мільйони людей у ​​Європі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: