08.01.2021
Телеканал NTD

Жителі Футаби незадоволені темпами відновлення напередодні естафети олімпійського вогню

Жителі Футаби незадоволені темпами відновлення напередодні естафети олімпійського вогню

Юдзі Онума, одягнений у захисний костюм, ходить вулицями свого рідного міста Футаба. Він приїхав, щоби перевірити..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Юдзі Онума, одягнений у захисний костюм, ходить вулицями свого рідного міста Футаба. Він приїхав, щоби перевірити стан свого будинку, який стоїть приблизно за чотири кілометри від пошкодженої АЕС «Фукусіма».

На вулицях усюди розруха й порожнеча. Магазини давно покинуті, а деякі будівлі повністю зруйновано.

Люди здебільшого переїхали до інших міст Японії. Тим часом регіонами, що постраждали дев’ять років тому від цунамі й землетрусу, незабаром пройде естафета олімпійського вогню. Вона почнеться 12 березня в грецькій Олімпії. А 26 березня стартує в префектурі Фукусіма.

Юдзі незадоволений станом свого міста. Він уважає, що факел пронесуть лише відновленими вулицями, а розруху навряд чи покажуть у ЗМІ.

[Юдзі Онума, колишній житель Футаби]:
«Хоча може здаватися, що ми відновилися, але є дуже багато місць, де ситуація така ж, як і дев’ять років тому. Гадаю, це фальшива реклама».

Після стихійного лиха влада створила окреме міністерство, яке відповідає за відновлення, а також пообіцяла понад 286 мільярдів доларів фінансування.

Вони проклали нові дороги, поставили будинки для евакуйованих сімей і звели мур уздовж узбережжя, щоб захистити населені пункти від майбутніх цунамі. Крім того, військовики щодня працюють над тим, щоб зупинити пошкоджені реактори АЕС.

Футаба — останнє місто, яке залишається майже повністю закритим для колишніх жителів. Його планують відкрити лише у 2022 році.
Коротке посилання на цю сторінку:

Жителі Футаби незадоволені темпами відновлення напередодні естафети олімпійського вогнюУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїМасаж і класична музика: як у Малайзії вирощують японські диніЩільне прилягання й подвійний шар: у США розповіли, як збільшити ефективність масок50-річна нігерійська школярка: «Учитися ніколи не пізно»Кенійські марафонці тестують перше вітчизняне взуття для бігу на довгі дистанціїГості Олімпіади в Токіо проведуть карантин у крихітних номерах готелюЧерез наплив мігрантів Чилі загрожує гуманітарна кризаШколярі в Чилі щодня ходять на гору, щоб відвідувати онлайн-урокиУ Бразилії — рекорд добової кількості смертей від COVID-19