21.02.2021
Телеканал NTD

Засіб проти прогулів: кенійських школярів годують гарячими обідами

Засіб проти прогулів: кенійських школярів годують гарячими обідами

Дзвінок на перерву, і десятки кенійських школярів вибігають на подвір'я й шикуються в чергу. Їх уже..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Дзвінок на перерву, і десятки кенійських школярів вибігають на подвір’я й шикуються в чергу. Їх уже чекає гарячий обід. Отримати його можна за допомогою спеціального браслета. Така соціальна програма діє у всіх школах Найробі.

[школярка]:
«Це корисний проект. Ми отримуємо гарячу й поживну їжу. Раніше в нас були холодні харчі».

Програму розпочала кенійська неурядова організація Food For Education.

[Вавіра Нджиру, засновниця Food For Education]:
«Мільйони дітей в Африці йдуть до школи голодними. Їм часто доводиться вибирати: іти на уроки чи на пошуки їжі. Food For Education намагається усунути цю проблему, поставляючи недорогу поживну їжу, щоб діти залишалися в школі й навчалися».

За даними організації, голодні діти не лише прогулюють уроки, а й часто кидають школу. А без освіти їм буде важко знайти роботу.

[Тітус Матіа, директор школи]:
«Ця програма вже допомогла школі. Прогулів поменшало, діти залишаються на уроках і ліпше вчаться, успішність підвищилася».

За кожен гарячий обід батьки платять 15 центів США, ще десять центів оплачує організація. Вона ж шукає спонсорів.

[мама школяра]:
«Іноді сидиш без роботи й не можеш принести до школи обід. Часом даєш холодну їжу, а інколи дитина голодна, бо немає грошей».

У Найробі гарячі обіди отримують тисячі школярів. Програма також забезпечує стабільний дохід фермерам, у яких Food For Education закуповує продукти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Засіб проти прогулів: кенійських школярів годують гарячими обідамиРобопси почали служити в поліції ГаваївІзраїль повідомляє про зниження ефективності вакцини Pfizer/BioNTechСтрибнути на канаті з найвищого скляного мосту світуМальовничий гірський район Північної Македонії стане національним паркомУ мексиканському зоопарку оселилися рідкісні ламантиниСуд Франції: вхід до ресторанів — тільки вакцинованимНародився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народженняУспішна ніша: йорданка виготовляє мило з верблюжого молокаКриза не перешкода: ліванське місто Батрун процвітає завдяки туризму