22.06.2024
Телеканал NTD

Через посуху в Мехіко пересохли канали ацтеків

Через посуху в Мехіко пересохли канали ацтеків

Через посуху в Мехіко пересохли традиційні канали ацтеків у районі Сошимілко. Місцеві аграрії, які від них..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Через посуху в Мехіко пересохли традиційні канали ацтеків у районі Сошимілко.

Місцеві аграрії, які від них залежать, закликають владу активніше розв’язувати проблему.

Кажуть, що посуха позначилася на принаймні шістьох каналах, ускладнивши перевезення.

[Рігоберто Хуарес, місцевий житель]:

«Тепер неможливо плавати на човнах, доводиться возити вантажі на тачках, а це потребує більше зусиль, більше витрат, більше часу. Також це шкодить флорі та фауні».

За словами місцевих жителів, таких заходів уряду, як подання води шлангами з колодязів та прилеглих каналів, недостатньо.

Канали району Сошимілко — єдина частина колись великої системи водних шляхів ацтеків, що нагадують Венецію. У цьому районі виробники досі створюють плавучі сади чинампи, на яких вирощують квіти та овочі.

[Хуан Гонсалес, місцевий житель]:

«Усьому настав кінець. Чинампи були прекрасні, бо навколо росли фруктові дерева, на берегах росла м’ята й мексиканський чай».

Експерти вважають, що в Сошимілко, який активно відвідують туристи, зосереджено 11 % біорізноманіття Мексики.

Водночас посуха позначилася на всій країні, посиливши водну кризу й зробивши цю проблему головною перед загальними виборами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Через посуху в Мехіко пересохли канали ацтеківВеличезне джерело природного водню знайшли в албанській шахтіУсередині Швейцарської гвардії, яка захищає Папу РимськогоЯдерні відходи загрожують родючій долині в Центральній АзіїАвстралійські шахтарі роблять асани, щоб позбутися стресуУ Гонконгу запроваджують заборону на одноразовий пластиковий посуд«Карачі — бетонні джунглі»: екстремальна спека в ПакистаніУ центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантівГаїті закликає міжнародну спільноту запобігти геноциду в острівній державіТепловий стрес охоплює дедалі більше територій Європи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: