08.02.2021
Телеканал NTD

Життя без моторикш: жителі Лагоса ледве добираються до роботи

Життя без моторикш: жителі Лагоса ледве добираються до роботи

Абісоє живе на околиці нігерійського міста Лагос і на роботу виходить затемна. Тільки до зупинки громадського..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Абісоє живе на околиці нігерійського міста Лагос і на роботу виходить затемна. Тільки до зупинки громадського транспорту їй потрібно йти 30 хвилин, а потім ще майже півтори години їхати в заторах на автобусі.

Раніше вона добиралася до юридичної фірми, у якій працює, на моторикші. Це було набагато швидше. Та нещодавно міська влада заборонила приватне дво- і триколісне мототаксі.

[Абісоє Аденії, жителька Лагоса]:
«О 8.30 ранку, коли починаю працювати, уже почуваюся надто втомленою й змученою, щоби щось робити. Я повністю виснажена. І це впливає не лише на мене, а й на інших».

Дороги Лагоса постійно забиті транспортом, і моторикши — порятунок для тих, хто не хоче стояти в заторах. Містяни вже почали кампанію протесту в Twitter під гештегом #LagosIsWalking.

Влада пояснює заборону тим, що мототаксі часто потрапляють в аварії, через що гинуть люди. Водночас губернатор штату вже пустив 55 додаткових автобусів і 14 поромів. Тепер послугами водного транспорту користується втричі більше пасажирів, ніж до заборони мототаксі. Але паром рятує не завжди.

[Гаррісон Нуну, житель Лагоса]:
«Нам треба мототаксі».

Водночас тисячі колишніх моторикш поповнили списки безробітних, кількість яких у країні досягає 23%.

Власники парків мототаксі закликають владу Лагоса не забороняти їм перевозити людей, а зробити дороги безпечними.
Коротке посилання на цю сторінку:

Життя без моторикш: жителі Лагоса ледве добираються до роботиТюлені повертаються на північне узбережжя Франції«Кухні-невидимки» — нова концепція в епоху пандеміїФранцузька компанія доставляє вантажі зі США вітрильникамиЩільне прилягання й подвійний шар: у США розповіли, як збільшити ефективність масокВ індійському селі досі добувають сіль методом випарюванняІндійка робить матраци з відходів, що залишаються під час виробництва масокПариж закриє старовинний пташиний ринок XIX століттяЗ трудового табору — до мерії англійського міста: історія однієї жительки КНДРКотяча кав’ярня в Австралії: 2 години в товаристві 43 мурчиків