25.05.2024
Телеканал NTD

Життя без моторикш: жителі Лагоса ледве добираються до роботи

Життя без моторикш: жителі Лагоса ледве добираються до роботи

Абісоє живе на околиці нігерійського міста Лагос і на роботу виходить затемна. Тільки до зупинки громадського..

Дата завантаження: 2024-04-25

video

Абісоє живе на околиці нігерійського міста Лагос і на роботу виходить затемна. Тільки до зупинки громадського транспорту їй потрібно йти 30 хвилин, а потім ще майже півтори години їхати в заторах на автобусі.

Раніше вона добиралася до юридичної фірми, у якій працює, на моторикші. Це було набагато швидше. Та нещодавно міська влада заборонила приватне дво- і триколісне мототаксі.

[Абісоє Аденії, жителька Лагоса]:
«О 8.30 ранку, коли починаю працювати, уже почуваюся надто втомленою й змученою, щоби щось робити. Я повністю виснажена. І це впливає не лише на мене, а й на інших».

Дороги Лагоса постійно забиті транспортом, і моторикши — порятунок для тих, хто не хоче стояти в заторах. Містяни вже почали кампанію протесту в Twitter під гештегом #LagosIsWalking.

Влада пояснює заборону тим, що мототаксі часто потрапляють в аварії, через що гинуть люди. Водночас губернатор штату вже пустив 55 додаткових автобусів і 14 поромів. Тепер послугами водного транспорту користується втричі більше пасажирів, ніж до заборони мототаксі. Але паром рятує не завжди.

[Гаррісон Нуну, житель Лагоса]:
«Нам треба мототаксі».

Водночас тисячі колишніх моторикш поповнили списки безробітних, кількість яких у країні досягає 23%.

Власники парків мототаксі закликають владу Лагоса не забороняти їм перевозити людей, а зробити дороги безпечними.
Коротке посилання на цю сторінку:

Життя без моторикш: жителі Лагоса ледве добираються до роботиНовий рекорд: у Ріо-де-Жанейро спека відчувалася на рівні 62 °CВикинутому в пустелі Атакама одягу дають друге життяЯк Австралія перетворила морських шкідників на джерело цінної ікриЧерез спеку в столиці Чилі оголосили червоний рівень небезпекиГабонський дизайнер перетворює викинутий папір на красиві вазиЯк кавові фермери допомагають Панамському каналуНеочищені стічні води щодня скидають у річки СербіїЯпонія: як живеться людям через місяць після землетрусуПольська поліція розганяє фермерів сльозогінним газом та шумовими гранатами

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: