25.10.2024
Телеканал NTD

Невелике містечко в Австралії ремонтує будинки, щоб привабити мігрантів

Невелике містечко в Австралії ремонтує будинки, щоб привабити мігрантів

Мігрантка Сіна Сем наприкінці минулого року переїхала до австралійського містечка Рупаньюп штату Вікторія, бо знайшла там..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Мігрантка Сіна Сем наприкінці минулого року переїхала до австралійського містечка Рупаньюп штату Вікторія, бо знайшла там роботу. Але спочатку жити було ніде.

[Сіна Сем, мігрантка]:
«Коли я планувала переїхати до Рупаньюпа, було дуже важко знайти тут житло».

Містечко, де мешкає 500 осіб, стоїть приблизно за 300 кілометрів од Мельбурна. Тут є багато вакансій, але молоді фахівці не поспішають сюди переїжджати.

[Грейм Мессі, голова району Шир Ярріамбіак]:
«Маємо тут багато робочих місць у всіх галузях: сільське господарство, підприємництво, освіта, догляд за хворими. Але найбільша проблема, з якою стикаються приїжджі — відсутність відповідного житла».

Місцеві інвестори вирішили змінити ситуацію. Вони купують і ремонтують старі будинки, щоб здавати їх в оренду новоприбулим фахівцям за доступною ціною.

[Саллі Бойд, співробітниця місцевого міграційного управління]:
«Замість того, щоб реалізувати інфраструктурні проекти й перефарбовувати будівлі, ми можемо спрямувати гроші на те, щоб зробити місто привабливим для переїзду сюди кваліфікованих фахівців і молодих сімей».

Раніше Сіна знімала кімнату в домі місцевої жительки. Та вона не могла привезти сюди свою сім’ю. Тепер до неї приїхав чоловік і син, і з часом вони зможуть викупити цей будинок.

[Саллі Бойд, співробітниця місцевого міграційного управління]:
«Це дає сім’ям змогу познайомитися з місцевими й побачити, у якому чудовому місці ростимуть їхні діти».

До проекту постійно долучаються нові інвестори. Місцеві жителі надіються, що інші регіони Австралії також переймуть цей досвід.
Коротке посилання на цю сторінку:

Невелике містечко в Австралії ремонтує будинки, щоб привабити мігрантівНеочищені стічні води щодня скидають у річки СербіїЯдерні відходи загрожують родючій долині в Центральній АзіїУ Словенії завершили земляні роботи в новому тунелі, який веде до АвстріїСтолиця В’єтнаму очолила список міст із найбруднішим повітрямВірмени протестують проти передання Азербайджану чотирьох сілКовбаса з єнотів — новий делікатес у НімеччиніЛіванських школярів в ігровій формі навчають громадянської активностіУ Норвегії розводять песців, щоб урятувати їх від вимирання в СкандинавіїВикинутому в пустелі Атакама одягу дають друге життя

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: