22.04.2021
Телеканал NTD

Невелике містечко в Австралії ремонтує будинки, щоб привабити мігрантів

Невелике містечко в Австралії ремонтує будинки, щоб привабити мігрантів

Мігрантка Сіна Сем наприкінці минулого року переїхала до австралійського містечка Рупаньюп штату Вікторія, бо знайшла там..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Мігрантка Сіна Сем наприкінці минулого року переїхала до австралійського містечка Рупаньюп штату Вікторія, бо знайшла там роботу. Але спочатку жити було ніде.

[Сіна Сем, мігрантка]:
«Коли я планувала переїхати до Рупаньюпа, було дуже важко знайти тут житло».

Містечко, де мешкає 500 осіб, стоїть приблизно за 300 кілометрів од Мельбурна. Тут є багато вакансій, але молоді фахівці не поспішають сюди переїжджати.

[Грейм Мессі, голова району Шир Ярріамбіак]:
«Маємо тут багато робочих місць у всіх галузях: сільське господарство, підприємництво, освіта, догляд за хворими. Але найбільша проблема, з якою стикаються приїжджі — відсутність відповідного житла».

Місцеві інвестори вирішили змінити ситуацію. Вони купують і ремонтують старі будинки, щоб здавати їх в оренду новоприбулим фахівцям за доступною ціною.

[Саллі Бойд, співробітниця місцевого міграційного управління]:
«Замість того, щоб реалізувати інфраструктурні проекти й перефарбовувати будівлі, ми можемо спрямувати гроші на те, щоб зробити місто привабливим для переїзду сюди кваліфікованих фахівців і молодих сімей».

Раніше Сіна знімала кімнату в домі місцевої жительки. Та вона не могла привезти сюди свою сім’ю. Тепер до неї приїхав чоловік і син, і з часом вони зможуть викупити цей будинок.

[Саллі Бойд, співробітниця місцевого міграційного управління]:
«Це дає сім’ям змогу познайомитися з місцевими й побачити, у якому чудовому місці ростимуть їхні діти».

До проекту постійно долучаються нові інвестори. Місцеві жителі надіються, що інші регіони Австралії також переймуть цей досвід.
Коротке посилання на цю сторінку:

Невелике містечко в Австралії ремонтує будинки, щоб привабити мігрантівІталія скасувала обов’язкове носіння масок на вулицяхШвейцарія сподівається на європейських туристів через відсутність азійськихРівень найбільшого водосховища США опустився до критичної позначкиУ Німеччині виявили небезпечних азійських комарівБразильська котокав’ярня пропонує забрати тварин із собоюПлетіння з пальмового листя дає змогу єгипетському селу добре зароблятиНа Темзі знову перераховують лебедівТисячі гаїтян зібралися під мостом між США й МексикоюУспішна ніша: йорданка виготовляє мило з верблюжого молока