Це наслідки невдалої спроби виготовити вибуховий пристрій.
Просіюючи сміття, слідчі шукають докази та намагаються зрозуміти, що сталося.
[Бінді Бернелл, поліціянтка]:
«Спочатку стався вибух. Згодом прибула поліція. Вона увійшла й побачила, що це схоже на наслідки вибуху».
Але це місце злочину не справжнє, і справжніх жертв теж немає.
Це симуляція для працівників відділу судової експертизи поліції Північної Території Австралії. Тут вони вчаться діяти в разі вибуху бомби.
[Бінді Бернелл, поліціянтка]:
«Це експерти з виявлення вибухових пристроїв, наші фахівці з відбитків пальців, наші біологи, наші фахівці з цифрової криміналістики, наші партнери з галузі охорони здоров’я. Ми всі працюємо разом».
Навчання намагаються максимально наблизити до реальності. На всіх учасниках захисні костюми. Також є санітарна зона та імпровізований морг. Тут фахівці використовують стоматологічні записи для ідентифікації уявних жертв.
[Бінді Бернелл, поліціянтка]:
«Пожежники теж приїхали. Їх викликають у разі застосування небезпечних матеріалів. Вони прибули, виставили свої детектори й переконалися, що місце безпечне для нашої роботи, і що вибухів більше не буде».
Мета навчань у тому, щоб усі спеціалізовані підрозділи поліції Північної Території були готові й точно знали, що робити в разі реальної події.
[Бінді Бернелл, поліціянтка]:
«Ми дивимося, де прогалини в наших можливостях. Ми дивимося, де нам треба вдосконалювати навички, чого нам бракує. І саме в цій галузі ми намагаємося вчитися та працювати».
Такі симуляції проводять на Північній Території раз на рік.
Коротке посилання на цю сторінку: