21.03.2024
Телеканал NTD

Виверження вулкана Етна на Сицилії приваблює туристів

Виверження вулкана Етна на Сицилії приваблює туристів

Виверження Етни, що на Сицилії, приваблює туристів. Вулкан спав чотири роки, й ось активізувався кратер Вораджине...

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Виверження Етни, що на Сицилії, приваблює туристів. Вулкан спав чотири роки, й ось активізувався кратер Вораджине. Постійно чути вибухи, а в небо здіймаються клуби попелу та газу.

[Джузеппе Амендолія, гід]:

«Ми йдемо на захід, щоб провести дослідження і з кращого ракурсу побачити це явище».

[турист]:

«Я вперше так близько до Етни, і мене сповнюють емоції. Я живу на Сицилії вже п’ять років, і ніколи не бачив Етну так близько».

[турист]:

«Я бачив понад сто вивержень вулканів. Завжди дивовижно спостерігати за цим неймовірним видовищем».

Етна — найвищий активний вулкан у Європі. Вершина його південно-східного кратера сягає висоти 3350 метрів над рівнем моря.

Етна має найдовшу документально підтверджену історію вивержень серед усіх вулканів. Перший запис датується 425 роком до нашої ери. Також історично доведено, що Етна вивергалася 1226 року до нашої ери.

Цей стратовулкан тривалий час вважали доволі спокійним і безпечним. Однак останнім часом його поведінка змінюється, і характер вивержень стає дедалі більш вибуховим.
Коротке посилання на цю сторінку:

Виверження вулкана Етна на Сицилії приваблює туристівНауковці: квітень став найспекотнішим за всю історію спостереженьУряд Туреччини хоче прибрати з вулиць 4 млн бродячих собакУ Кенії люди гинуть від повенейВикинутому в пустелі Атакама одягу дають друге життяБджоли жалять лісорубів, охороняючи мангрові ліси КеніїСирійські біженці в Лівані скаржаться на «вороже середовище»Боснійський хлопчик — єдиний учень у своїй школіНа грецькому острові Лесбос створили кладовище для емігрантівНа озері у Гватемалі розростається сміттєвий «острів»

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: