18.07.2024
Телеканал NTD

Європейський бізнес стурбований розмитими законами про захист цифрових даних у Китаї

Європейський бізнес стурбований розмитими законами про захист цифрових даних у Китаї

Компанії Євросоюзу стурбовані законами Китаю про захист цифрових даних. Про це заявила віцепрезидент Єврокомісії Вєра Йоурова...

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Компанії Євросоюзу стурбовані законами Китаю про захист цифрових даних. Про це заявила віцепрезидент Єврокомісії Вєра Йоурова.

[Вєра Йоурова, віцепрезидент Єврокомісії]:

«По-перше, у законах нечіткі формулювання. Немає визначень того, що вважається важливими даними. Незрозуміло, які труднощі з погляду закону можуть виникнути в компаній під час передання даних за межі країни».

До того ж оформлення документів для роботи іноземних компаній забирає багато часу. Кінцевий строк розгляду — 45 днів. Але, зі слів віцепрезидента Єврокомісії, процес триває значно довше.

У липні Китай вніс зміни до закону про боротьбу зі шпигунством, зокрема заборонив передавати будь-яку інформацію, пов’язану з нацбезпекою. Він ще розширив визначення того, що вважається шпигунством. Але формулювання розмиті, і це непокоїть європейських бізнесменів.

ЄС і Китай провели перший за три роки діалог із цифрових питань. Йоурова висловила зауваження владі КНР, надіючись зменшити проблеми європейських компаній.

[Вєра Йоурова, віцепрезидент Єврокомісії]:

«Ми запропонуємо китайській владі створити інформаційну лінію, яка допоможе європейському бізнесові розібратися в законодавстві КНР та уникнути можливих порушень».

Без чітких визначень фірми можуть ненароком порушити закон. Це призведе до штрафів та збоїв у бізнес-операціях. Експерти зазначають, що відсутність прозорості в китайському законодавстві може відлякати іноземних інвесторів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Європейський бізнес стурбований розмитими законами про захист цифрових даних у КитаїЗагибель палестинців біля гуманітарного конвою: Ізраїль заявив, що не завдавав ударівКонгрес США ухвалив закон, який може заборонити тіктокІзраїль: намітився прогрес щодо угоди про звільнення заручниківЛідер сепаратистів Карлес Пучдемон висуне свою кандидатуру на виборах голови КаталоніїЄвропарламент затвердив нові імміграційні правила ЄвросоюзуНирки — у центрі нової кризи в НепаліКитай обурений санкціями, запровадженими через війну в УкраїніСуд Гонконгу вирішив ліквідувати китайського будівельного гіганта EvergrandeСпалах лихоманки денге може перешкодити карнавалу в Ріо-де-Жанейро

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: