25.05.2024
Телеканал NTD

Гантера Байдена звинуватили в незаконному придбанні зброї

Гантера Байдена звинуватили в незаконному придбанні зброї

Синові президента США Гантерові Байдену 14 вересня висунули кримінальне звинувачення. Йому інкримінують те, що він обдурив..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Синові президента США Гантерові Байдену 14 вересня висунули кримінальне звинувачення. Йому інкримінують те, що він обдурив продавця під час купівлі вогнепальної зброї.

Це вперше в історії США сина чинного президента переслідують за кримінальний злочин.

Байдена-молодшого звинуватили за трьома епізодами, пов’язаними з тим, що він, купуючи зброю, збрехав під час заповнення бланків. У 2018 році він зазначив, що не вживав заборонених наркотичних речовин і не мав від них залежності. Однак тоді він активно вживав крек.

Потім він придбав револьвер кольт у магазині зброї штату Делавер. Проте свідома брехня під час заповнення таких документів та вживання наркотиків людиною, яка має зброю, у США караються кримінально.

Звинувачення висунули після того, як у липні зірвалася угода Гантера Байдена із правосуддям. Він мав визнати провину в несплаті податків та незаконному зберіганні зброї.

Якщо цього разу сина президента визнають винним, то йому загрожує до 25 років позбавлення волі.

Водночас республіканці в палаті представників США оголосили про початок розслідування, яке може запустити процес імпічменту щодо президента Джо Байдена.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гантера Байдена звинуватили в незаконному придбанні зброїСуд над імовірними китайськими шпигунами пройшов у ЛондоніВерховний суд залишив ім’я Дональда Трампа в бюлетенях штату КолорадоЇдять котів та листя: жителям Судану загрожує голод через війнуСкандал із зараженою кров’ю: Ріші Сунак назвав це «ганьбою для країни»РБ ООН ухвалила резолюцію, у якій закликала негайно припинити вогонь у Секторі ГазиВ Індонезії через повені та зсуви гинуть людиЗливи з градом затопили місто на заході ПольщіНа прем’єра Словаччини Роберта Фіцо вчинили замахІзраїль завдав ударів по об’єктах в Ірані

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: