25.11.2024
Телеканал NTD

Колумбійський університет почав відстороняти студентів від навчання

Колумбійський університет почав відстороняти студентів від навчання

Колумбійський університет у Нью-Йорку почав відстороняти від навчання пропалестинських активістів, які відмовилися прибрати наметовий табір у..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Колумбійський університет у Нью-Йорку почав відстороняти від навчання пропалестинських активістів, які відмовилися прибрати наметовий табір у кампусі. Раніше адміністрація вишу повідомила, що переговори зайшли в глухий кут.

Декан університету Мінуш Шафік сказала, що спілкування зі студентськими організаціями та академічними лідерами тривало багато днів. Але демонстрантів не змогли переконати прибрати десятки наметів, встановлених на знак протесту проти війни в Секторі Гази.

Як кажуть в адміністрації вишу, табір створив вороже середовище для багатьох єврейських студентів та викладачів, а також шум, який відвертає увагу й заважає викладати, навчатися та готуватися до випускних іспитів.

Шафік також зазначила, що виш не відмовлятиметься від вкладень коштів з Ізраїлю, що було головною вимогою протестувальників. Натомість вона запропонувала інвестувати в охорону здоров’я та освіту в Секторі Гази та зробити інформацію про прямі інвестиції в Колумбійський університет прозорішими.

Протестувальники пообіцяли, що наметовий табір стоятиме доти, доки університет не виконає їхніх вимог, серед яких амністія для студентів та викладачів, покараних за участь у протестах.

Заворушення виникли два тижні тому. У відповідь декан Колумбійського університету викликала поліцію, щоб демонтувати наметовий табір. Тоді правоохоронці затримали понад 100 осіб.

Однак протестувальники поставили його знову вже 18 квітня. До того ж затримання демонстрантів спричинило такі самі акції в десятках вишів у всіх США.
Коротке посилання на цю сторінку:

Колумбійський університет почав відстороняти студентів від навчанняІзраїль заявив, що не закінчив із «Хезболлою» і що «літо буде спекотним»Хаос в аеропортах: у Великій Британії стався масовий збій у системі реєстрації пасажирівТисячі протестувальників вийшли на вулиці ТайванюТисячі ізраїльтян вимагають звільнити заручників із полону ХАМАСуПрем’єр Іспанії тимчасово припинив виконувати обов’язки, щоб подумати про відставкуПеребіжчики з КНДР розповіли свої історії на засіданні ООНПетропавловськ, що в Казахстані, частково затоплений, тисячі людей евакуйованоІзраїль обіцяє радитися зі США перед наступом на Рафах, що в Секторі Гази

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: