18.07.2022
Телеканал NTD

Індієць зробив 250 тисяч пташиних будиночків

Індієць зробив 250 тисяч пташиних будиночків

«Людина-гніздо» — так прозвали Ракеша Кхатрі в Індії. Він прославився на всю країну. Йому навіть присвятили..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

«Людина-гніздо» — так прозвали Ракеша Кхатрі в Індії. Він прославився на всю країну. Йому навіть присвятили розділ у шкільному підручнику.

Ракеш з малих літ любить птахів. Коли переїхав до Нью-Делі, засумував за пернатими друзями й зробив кілька гнізд із кокосової шкаралупи. Одне повісив навпроти вікна. Через два дні там уже облаштувалася пташина родина.

[Ракеш Кхатрі, житель Нью-Делі]:
«До цього сусіди підтрунювали наді мною, а тут за дві хвилини розібрали в мене всі гнізда. Вони повісили їх біля дому. Через три дні там було багато птахів».

Цей випадок надихнув індійця. Він став робити штучні гнізда різних видів, зокрема й шпаківні. Потім почав навчати дітей. Провів безліч майстер-класів. А під час пандемії перейшов на онлайн-уроки. У кожному беруть участь по 300–400 дітей із різних куточків країни.

[Ракеш Кхатрі, житель Нью-Делі]:

«Вебінари були настільки успішними, що люди зробили 75 тисяч пташиних будиночків. І це триває далі».

Майстер уважає, що зробив уже понад 250 тисяч будиночків для птахів. Зупинятися не збирається.

Ім’я індійця включили до національної Книги рекордів Лімки. Також він отримав премію за визначні досягнення в галузі науки й техніки та нагороду від індійського фонду, який пропагує здоровий спосіб життя.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індієць зробив 250 тисяч пташиних будиночківАвстралійським дівчаткам-підліткам допомагають пережити перехідний вікПівденнокорейці не знімають масок, навіть коли вимогу їх носити скасувалиБіля Канарських островів урятували майже 50 мігрантів з АфрикиЯк безплатні пральні машинки рятують життяАфриканська компанія робить пальне із шинКиївське метро стало домівкою для тисяч жителів столиціВ Індії роздають будиночки для горобцівЗастосунок допомагає філіппінцям захиститися від зростання цін на пальнеФермер на літаку: як скотарі економлять гроші й час

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: