21.07.2022
Телеканал NTD

Путін визнав незалежність ДНР і ЛНР, Захід обіцяє санкції

Путін визнав незалежність ДНР і ЛНР, Захід обіцяє санкції

Президент Росії Володимир Путін визнав незалежність та суверенітет так званих Донецької та Луганської народних республік. Також..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Президент Росії Володимир Путін визнав незалежність та суверенітет так званих Донецької та Луганської народних республік. Також він сказав, що спрямовує туди миротворчу місію.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що, визнавши ДНР і ЛНР, Росія в односторонньому порядку вийшла з мінських домовленостей та переговорів у нормандському форматі.

[Володимир Зеленський, президент України]:
«Україна однозначно кваліфікує нещодавні дії Російської Федерації як порушення суверенітету та територіальної цілісності нашої країни».

Захід обіцяє Москві нові жорсткі санкції. Про це заявили лідери Великої Британії, Франції, США та Євросоюзу.

Також під питанням опинився саміт у Франції між Байденом та Путіним, який мав допомогти урегулювати конфлікт.

А це екстрене засідання Ради Безпеки ООН щодо України. Посол США Лінда Томас-Грінфілд називає заяву Росії про розміщення на сході України миротворців повною маячнею. За її словами, це спроба створити привід для подальшого вторгнення, і що наслідки цього будуть жахливими для України, Європи та всього світу.

Китай закликав усі сторони до стриманості, а Японія заявила, що готова приєднатися до інших країн та запровадити щодо Росії санкції у разі повномасштабного вторгнення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Путін визнав незалежність ДНР і ЛНР, Захід обіцяє санкціїУ Південно-Африканській Республіці внаслідок повені загинуло щонайменше 260 осібООН збирає для Афганістану $4,4 млрдКандидатуру Трампа підтримало більш як половина учасників конференції Американського консервативного союзуООН намагається зібрати для голодних єменців понад 4 млрд доларівУ столиці Індії обвалився будинок — є жертвиЧерез спалах епідемії коронавірусу Гонконг обмежив роботу громадського транспортуПродукти у світі подорожчали на рекордні 13 %ЄС розпочинає дисциплінарну процедуру проти Угорщини

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: