18.06.2022
Телеканал NTD

Пластикові відходи перетворюють на обереги в Таїланді

Пластикові відходи перетворюють на обереги в Таїланді

Тайці за допомогою буддійських традицій хочуть розв'язати проблему пластикових відходів. Дві компанії в Таїланді почали робити..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Тайці за допомогою буддійських традицій хочуть розв’язати проблему пластикових відходів. Дві компанії в Таїланді почали робити з них амулети. У хід іде все — від пляшок до рибальських сітей. Виходять такі маленькі різнобарвні обереги.

[Кріт Пхутпім, голова студії ― виробника амулетів]:
«Ідея пластикового амулета — результат пошуку зв’язку між природою і тайською культурою».

Зі зворотного боку амулета — слово «усвідомлення». Воно нагадує, що природу треба берегти. Слово на звороті щотижня міняють.

[Тірачай Суппаметікулват, голова компанії ― виробника амулетів]:
«Відгуки хороші. Людям до вподоби ідея циклу перероджень. Йому підпорядковується й пластик. Тобто треба або його переробити й відродити, або дати йому «померти» й нашкодити природі».

Ціна амулета — 100 тайських батів — це три долари. Також можна обміняти на кілограм пластикових відходів.

[гостя виставки амулетів]:
«Я принесла пластикові пляшки з-під води й шампуню — майже два кілограми. Хочу, щоб їх переробили й дали їм нове життя. Може, їх перетворять на щось несподіване».

Буддійські амулети в Таїланді популярні. Тайці вважають, що вони допомагають підвищити духовність і приносять успіх. Традиційно обереги роблять із кістки, дерева чи металу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пластикові відходи перетворюють на обереги в ТаїландіСтартап допомагає жителям Сіднея правильно позбуватися сміттяЛаскаво просимо до компанії, де працюють лише чотири дні на тижденьДе побудували один із найвищих у світі дерев’яних хмарочосівАвстралійським дівчаткам-підліткам допомагають пережити перехідний вікВітрильник доставляє вантажі й не шкодить природіІндієць зробив 250 тисяч пташиних будиночківПівденнокорейці не знімають масок, навіть коли вимогу їх носити скасувалиУ воду на Гаваях потрапило пальне — тисячі людей отруїлисяЯк рятують крапчастих куниць, які залишилися лише на одному острові

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: