07.05.2021
Телеканал NTD

Україна готується до можливої ​​епідемії китайського коронавірусу

Україна готується до можливої ​​епідемії китайського коронавірусу

Україна й далі посилює заходи безпеки, готуючись до можливої епідемії китайського коронавірусу. Створено відповідний штаб, який..

Дата завантаження: 2021-03-07

video

Україна й далі посилює заходи безпеки, готуючись до можливої епідемії китайського коронавірусу.

Створено відповідний штаб, який визначає план дій на регіональному рівні, а лікарні готуються за потреби приймати заражених.

[Ігор Кузін, в.о. гендиректора Центру громадського здоров’я]:
«Система цивільної оборони переходить в режим підвищеної готовності. На рівні кожної області потрібно перевірити спроможність у разі необхідності надавати додаткові ліжка».

Також складено список лікарень, медиків і бригад швидкої, що надаватимуть допомогу хворим, яких запідозрять на наявність нового коронавірусу.

[Ігор Кузін, в.о. гендиректора Центру громадського здоров’я]:
«На рівні областей юридично й законодавчо виділено по дві карети швидкої допомоги, які зможуть перевозити таких пацієнтів до лікарень для інтенсивного лікування, або до інфекційних стаціонарів».

Поки що жодного випадку захворювання в Україні зафіксовано не було.

Міносвіти радить вишам навчати китайських студентів дистанційно.

Також посилять перевірки на держкордоні.

[Ігор Кузін, в.о. гендиректора Центру громадського здоров’я]:
«Пункти пропуску через державний кордон країни повинні відкрити резервні ізолятори для людей, у яких виявлять ознаки гострої респіраторної вірусної інфекції або які погано почуватимуться».

Тим часом у середу в аеропорту «Бориспіль» приземлився останній літак з Китаю. Понад 200 українських туристів повернулися з міста Санья, що на острові Хайнань. До 4 березня Україна перервала авіасполучення з КНР.

Тільки за офіційними даними, у Китаї вже заразилося близько 25 тис. осіб.

Вірус, який почав поширюватися з китайського міста Ухань, належить до великої родини коронавірусів. Він передається повітряно-крапельним шляхом від людини до людини.
Коротке посилання на цю сторінку:

Україна готується до можливої ​​епідемії китайського коронавірусуВелика Британія закликала людей з алергією відмовитися від вакцини Pfizer-BioNTechІзраїль і Косово встановили дипломатичні відносиниВулиці українських міст спорожніли — у країні почався карантинТрамп наклав вето на закон про національну оборону10 республіканських членів Конгресу США оголосили, що оскаржать результати виборівМайк Пенс відмовився усувати Дональда Трампа за допомогою 25-ї поправкиУ М’янмі сталися найбільш кровопролитні сутички з часу перевороту17 штатів США підтримали позов Техасу, який оскаржив результати виборівНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунамі