28.10.2024
Телеканал NTD

Рекордні потопи в Бразилії: понад 50 загиблих

Рекордні потопи в Бразилії: понад 50 загиблих

Повені та зсуви Бразилія Щонайменше 54 людини загинуло внаслідок повеней на південному сході Бразилії. 18 людей..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Повені та зсуви
Бразилія

Щонайменше 54 людини загинуло внаслідок повеней на південному сході Бразилії. 18 людей уважають зниклими безвісти. Більш як 30 тисяч були змушені покинути свій дім.

Останніми днями через великі дощі й зсуви постраждали штати Мінас-Жерайс, Еспіриту-Санту й Ріо-де-Жанейро. Більшість жертв і евакуйованих у Мінас-Жерайсі, зокрема у його столиці Белу-Оризонті.

[Тіагу Коста, пожежник]:
«Постраждало багато будинків, але найдужче — два з них, там є загиблі. Дві різні сім’ї. В одній — четверо людей. У другій — троє».

Як повідомляють місцеві ЗМІ, за добу в Белу-Оризонті випало понад 170 міліметрів опадів. Це рекордна кількість за весь час спостережень — останні 110 років.

Більш ніж у 120 муніципалітетах Мінас-Жерайсу оголосили надзвичайний стан.

Загиблі також є в прибережному штаті Еспіриту-Санту.

Евакуйованих розміщують у будівлях церков, шкіл і пожежних станцій. Місцева влада просить збирати для постраждалих одяг, ковдри та матраци.

Ця смертоносна повінь сталася рівно через рік після іншої трагедії — прориву дамби в місті Брумадінью, яке теж розташоване в штаті Мінас-Жерайс. Тоді загинуло понад 250 осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рекордні потопи в Бразилії: понад 50 загиблихЗливи з градом затопили місто на заході ПольщіПожежа в будівлі старої фондової біржі Копенгагена нагадала трагедію з Нотр-ДамомПідтверджено загибель президента Ірану Ібрагіма РаїсіНайпотужніший за 25 років землетрус на Тайвані: щонайменше четверо загиблихАфіни накрила пилова буря із СахариСтуденти в США й далі будують табори на території вишів, попри ризик бути відрахованимиБанди підпалили парковання в столиці Гаїті: згоріли десятки машинТайванські рятувальники шукають 18 зниклих безвісти після землетрусуТріщина завдовжки 3 км утворилася під час ще одного виверження вулкана в Ісландії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: